89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:407
Počet zobrazení:6 283

Jednu písničku podobného ražení už jsme tu měli. Nyní přichází s dalším povedeným songem YouTube kanál Extremely Decent. Kdo z vás se v písni najde? :-)

Přepis titulků

NEDOCENĚNÍ HRDINOVÉ DOBRÁCI Srdce ze zlata, duše snad svatá. S přihloupým úsměvem pochválí ti šaty každý den. Na placení je ten nej, připadá ti jako gay. Ale když se na něj podíváš, hned jasno o něm máš. Nejspíš je to jen dobrák. Sám sebe se ptá, proč pořád jen samé kamarádky má a opilým holkám vždy doprovod dělá, na tvář ho políbí a pak sám domů se belhá a smajlíky jim posílá.

Tihle kluci přiběhnou, kdykoli potřebuješ odvoz... jako na zavolanou. Jenže si za boha nevrznou, i když rádi udělaj, co si holky zamanou, kdykoli si řeknou.

Nikdy nevšímáš si jich a mají jeden zvláštní zvyk. Nevědí co s rukama, proč – to nechápeš sama. Bundu nabídnou ti klidně i v teplém letním dni. Pusu zas nedostanou, ale na zadek mrknou. Vždycky tu pro tebe jsou a vynasnaží se zlepšit náladu tvou. Večer si sami zacvičí pod peřinou.

V autě s radostí pustí hitovku oblíbenou a pěkně si ji užijou. Dobráci totiž nejsou nikdy poslední. Jsou většinou druhý... hned za borcem od vedle. Nikdy neuspějou, dokud se nezačnou chovat jako blbci na entou, pak se holky jen pohrnou!

Jedou si to svý, svý, svý... Sakra! A snažej se ze všech sil otevřít to frisco tvý. U telefonu budou vysedávat až nadosmrti. Chtějí s tebou chodit, ale kamarádství zatím stačí. I když jsou z toho špatný. Sakra, chlape, jestli budeš čekat, ta holka ti pláchne.

Tak už ji pozvi na rande. Třeba i zaskóruješ. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak teda todle mě opravdu dostalo, trefné :) hodně se stím stotožnuji :D

260

Odpovědět

Zaklady psychologie, i ked ste vo svojej podstate dobry clovek, na druhe pohlavie musite byt trosku zly.... :D, teraz k mužom, hlavne v posteli... musite byt diabol, lebo on vladne svetu :D

113

Odpovědět

vždycky jsem začla chodit s nejlepšíma kamarádama...pak se z nich ale vyvinuli totální kreténi -_-

722

Odpovědět

Ne, ten konec tak opravdu nefunguje.

1382

Odpovědět

Joey Richter!! ^_^ :3
Písnička 8/10 - moc hezká, jen některé rádoby vtipné věci mi přišly přes čáru...

233

Odpovědět

Většina holek totiž trpí spasitelským komplexem chlapa napravovat... a na dobrácích už toho k napravování moc není :-) Některé to pochopí hned, některé až se spálí a některé... ty v tom pojedou celý život...

914

Odpovědět

Tohle mě vždycky pobaví, když si někdo myslí jak je skvělej a hodnej a proto ho ženský nechcou :-D Takový maximální stupeň sebelítosti, kdy každej chlap s kterým ta holka chodí je totální idiot, jen já jsem ten správnej, kterého si zaslouží...

9125

Odpovědět

A ne? :-)

463

Odpovědět

Chlapy nezoufejte! Já jsem taky takový hodný osel. A je mi 25 a jsem nyní šťastně ženatý. Naštěstí se ještě najdou hodný holky i když můžou být trošku "cáklý" jako má drahá žena :)

794

Odpovědět

Nevím to jistě, ale mám pocit že na 2:28 zpívá: To some guy named Chad :D

12

Odpovědět

Ano, zpívá, ale přeložil jsem to volně. Chad u nás není zrovna běžné jméno, osobně jsem spíš proti cpaní českých reálií a jmen do překladu, takže jsem to přeložil takhle. ;-)

282

Odpovědět

+BugHer0Ono taky v Americe berou, že Chad je typický jméno pro takový ty namachrovaný týpky. Nevím jak na to přišli ale i v tomhle kontextu se to používá

100

Odpovědět

Když má klučina jiskru :)

22

Odpovědět

Kdo ve videu najde Rona z A Very Potter Muzikálu? :-)

213

Odpovědět

Neviem ako iné dámy, ale mne taký "douchebag" stačil raz v živote. Od tej doby som vždy radšej dala prednosť milému chalanovi, ktorý nechcel po mne iba to jedno. Takže nikdy nepochopím, ako sa niektoré dámy môžu vždy a stále vracať k takým hajzlom.
P.S.: Dobrí chlapci nezúfajte, tá pravá príde ;) Lebo možno kým vy sa otáčate za nejakou, ktorá si toho nevšíma, nejaká fajn holka sa takto môže otáčať za vami, len si toho nevšímate,

715

Odpovědět

di do p**e :D

2258

Odpovědět

Protože jsou to slaboši.

To, že to ve mně vyvolává odpor je známka toho, že jsem občas také slaboch - a tak mne rozčiluje, když to vidím. :o))

1742

Odpovědět

Až ma desí, ako moc sa v tom vidím :-D

1309

Odpovědět

Jestli se chlap nechá držet ve friendzone, není žádnej chlap. Nemá totiž důstojnost.

3772

Další