Přidat do sledovaných sérií 1
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:458
Počet zobrazení:5 221

Dnes jste zváni na romantickou první schůzku Wendy a Geoffa, který hraje Nicka - velice romantického muže. Jak si Wendy užije své první rande s "Králem romantiky"?

Přepis titulků

Ahoj, MTV. Jsem Ryann a dnes posílám na Příšerný rande moji kamarádku Wendy. Jednou mě Wendy poslala na to nejhorší rande na slepo. Ten týpek s mým autem naboural do stromu! Přišel čas na odvetu. Wendy nesnáší kluky, kteří ve vztahu spěchají, věří v evoluci a jsou přehnaně romantičtí. Jsou cítit láskou... Dneska hraju Nicka, pana Romantického.

Budu zbožňovat všechno, co Wendy dělá, a uvidíme, jestli z rande nakonec uteče. - Ahoj, jmenuju se Wendy. Těší mě. - Moc mě těší. Tak co, Wendy? Láska na první pohled? Ani ne... Bude to Příšerný rande. PŘÍŠERNÝ RANDE Král romantiky - Jak se máš? - Fajn. - Mám pro tebe květiny. - Ou... Děkuju. Jsou hezký. - Más růže ráda?

- Jo, jo. Růže jsou pěkný. Díky. Co vlastně děláš? Studuješ, nebo...? Chodím do školy. Taky pracuju. Co ty? Ve škole jsem si nevybral obor. Nevím, čím chci být. Ty už víš, co chceš v životě dělat? Jsem v lékařský přípravce. Chtěla bych být plastickým chirurgem. Proč zrovna plastickým chirurgem?

Protože jsi perfektní a chceš, aby byl každý takový? Ne, já nejsem perfektní. Líbí se mi, jak jsi skromná. Pokračuj. Rozhodla jsem se pro to asi v 6. třídě. Hlavně kvůli tátovi. Vždycky jsem se chtěla pohybovat v lékařské branži. To se mi líbí. Jdeš ve stopách otce. - To je skvělý.

- Jo. Myslím, že jsi skvělým příkladem stupně evoluce. Stupně evoluce? Myslím tím, že se stále vyvíjí k lepšímu a teď tu máme tebe. - Takže ty věříš v evoluci? - Jo. Je to fakt, ne? - Tak zaprvé, evoluce není fakt. - Jak je možné, že tu tedy jsi? Ne díky evoluci. - Máme tolik důkazů, které... - No tak. - odporují teorii evoluce.

- Například? - Jako například... Tak zaprvé... - Krom toho, že ty jsi důkazem evoluce. - Víš, jak třeba vznikla ropa? - Jsi tak chytrá. To jen tak mimochodem. Mám tím na mysli, že to je prostě v souladu se zdravým rozumem. Nechápu, jak po předložení všech těch vědeckých údajů stále věříš v evoluci. - Třeba se tvůj názor časem změní. - To v žádném případě. - Dobře. - Ne. - Ou.

- Na zdraví. - Jablečné víno. - Objednal jsem ho pro nás. - Šumivé co? - Jablečné víno. - Šumivé jablečné víno... - Šumivé jablečné víno, to je přece romantika. - To je hezký. - Šumivé jablečné víno se taky vyvinulo z nižšího stupně... Co? - Je dobré, můžete ho nalít. - Dobře. - Je dobré? - Ano. - Určitě. - Děkuju.

- Není zač. Můžeš...? - Chceš si připít? - Ne. Teda... Co? - Na Wendy a Nicka. - Ne, ne, ne! Můžeš se na chvilku zklidnit? Mám tu taky tohle. Bože. Nemyslíš, že jsou svíčky romantické? Co to...

Co to děláš? Dávám sem okvětní lístky růže, aby to bylo víc romantické. - Dobře... - Jestli ti to nevadí. Vrací je zpátky. - Ještě zapálím tu svíčku. Není to romantické? - Můžeš... Můžeš prostě... - Prostě s tím přestaň. - Proč je vracíš zpátky? - Jsi na drogách? - Připadám ti tak? - Myslíš, že jsem tu na drogách jen já?! - Ne. Já jen, že jsi... - Ty se nechováš zrovna normálně...

- Já se snažím být jen milý. Přinesl jsem svíčku. To je přece romantika. To tam nepatří. - Dobře, dobře. Moc se omlouvám. - Je to... - Nevím, co se ti na romantice nelíbí. - Tohle není ale vůbec romantický. - Na jaký filmy se to díváš? - "Po čem ženy touží". - Můžu si odskočit? - Do toho. Budu hned zpátky. Je toho na ni moc. Panebože.

Myslela jsem, že jsme to už probrali... Můžeš... Můžeš to... Já se zasunu sama, to je dobrý. Přestaň. To je ale mrcha. Myslím, že toho máš hodně co říct... Vím, že je to naše první rande... Ale myslím, že tě miluju. - Tak jo...

Ježíši... - Já to nemyslel tak... - Tohle přeci nemůžeš... - Neříkám to jen tak... - Miluješ mě? Vždyť mě neznáš. - Protože jsi tak chytrá, překrásná... Nemůžeš někoho milovat po prvním dni, co ho znáš. To je směšný. Chápeš to?! Ahoj, ahoj. Ahoj. - Můžu se připravit? - Dobře. Zajistil jsem, aby přišla.

Je hudebnice. - Hraje na flétnu. - Cože? Je to opravdu romantické. Nemám něco mezi zuby? Ne. Bože můj. No není to romantické? Nemusíte hrát... Můžeme...? Můžeme...? Můžete zahrát až po večeři?

Až dojíme. Až pak... Hraj teď. Co myslíte vy ostatní? Je to opravdu hezký, ne? - Všichni jsou tu se svými přítelkyněmi a příteli. - My nejsme pár. Jasně. Protože jsme zasnoubení. Cos to řek?! Odpusť mi. Chtěl jsem ti říct ještě něco. - Podej mi tvou ruku.

- Ne, ne. Přestaň. Musím ti říct, že jsem herec, oni jsou herci, tamhle jsou schované kamery a ty jsi v Příšerným rande na MTV. Za každou minutu ti náleží 1 $, takže tady máš 60 $. Děkuju ti. - Opravdu jsem se do tebe zamiloval. - Díky.

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vyborný! sakra, jak jsem mohl přehlédnout tenhle pořad? :D ...btw fakt jsem nevěřil, že tahle to vydrží do konce :-D

200

Odpovědět

Kdyby se někdo, kdo je hodně hloubavej, chtěl podívat na opačnou (protievoluční) stránku věci, tak doporučuji tyhle dva dokumenty (jinak můžu dodat i seznam doporučené litaratury čj i aj):
Dokumenty jsou srozumitelný a řekl bych, že nejsou emotivní, spíš se snaží držet faktů... O Bohu se tam nemluví, ale už je to dýl co jsem to viděl, takže se nezlobte, kdybych se spletl...
http://www.ulozto.cz/6568811/odkryvani-tajemstvi-zivota-avi
http://www.ulozto.cz/8378903/jedinecna-planeta-dokumentarni-film-www-kinotip-cz-avi

180

Odpovědět

Perfektní :D Fakt mocný :D Další díly! Come on!

180

Odpovědět

Po ,,nevěřím v evoluci,, bych asi přestal hrát :D a to studuje lékařskou přípravku... cool

180

Odpovědět

kedysi boli tie zabavne veci na mtv zabavne. ale to uz bolo asi velmi davno...

180

Odpovědět

Bogeyman: Určitě souhlas, já na YT zatim všude narazila na kluky-trapitele. :D

180

Odpovědět

Bodlo by aby to bolo aj opačne, nech si aj chalani trochu vytrpia :D

180

Odpovědět

janica: Plodná diskuze? Vždyť je to flame :D

180

Odpovědět

jen mě tak napadlo... co když nerozumí slovu "evoluce"? sice chce bejt doktorka... ale to chce spousta lidí taky :D

180

Odpovědět

Ježiš to je ale nepříjemná mrcha....fuj...a to ani nepočítám tu evoluci

180

Odpovědět

What the... Nema to bejt naopak? Jak muze tvrdit, ze je vedecky dokazano, ze evoluce NENI? NOCOMMENT

180

Odpovědět

Jsem ráda, že k tomuhle dílu přibyly spíš pozitivní ohlasy a rozvinula se i plodná diskuze. Děkuju. :)

180

Odpovědět

Ta je debilní, jak může "nevěřit na evoluci"...

180

Odpovědět

o tu bych si ani koloběžku neopřel...a jak je blbá..

180

Odpovědět

spawn: Darwinova evoluční teorie tak jak ji napsal už sice není brána jako základní kámen tohoto vědního oboru, ale o tom se učí tak na vysokých školách. Takže 95 % lidí ani neví, že existují jiné směry než Darwinova evoluční. Ale my se nebavíme o nějaké teorii, ale o evoluci jako vývoji druhů. Tzn.: evoluce X kreacinonismus(bůh). A myslet si, že ta "chytrá" holčina mluví o Moderní syntéze je docela naivní a omezené.

180

Další