Rasputin

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:3 719
Byl Rasputin milenec carevnin? A nazuje nejmocnější sovětské boty sám Putin? Raději se podívejte.

Přepis titulků

Kdysi dávno bloudil muž ruskou krajinou, byl velký a silný, v očích měl záři plamennou. Děs a strach vzbuzoval řádný, ale pro moskevské kočky to byl drak pořádný. Kázal z Bible jako kazatel, s nadšením a zápalem. Ale také to byl ten učitel, co byl ženami zahalen. Ra Ra Rasputin, milenec carevnin.

Byl to kocour, který se nedal. Ra Ra Rasputin, největší z ruských milenců. Hrůza, jak to bylo dál. Vládl Rusku, s carem se netrápil, ale jako kozáček se vždy vyřádil. Ve všech státních věcech vyšel vstříc, ale vážně válel, když měl holku svlíct. Pro královnu to nebyl nepřítel, i když byl zlý jak hrom.

Věřila, že je to léčitel a přesvědčí ji o tom. Ra Ra Rasputin, milenec carevnin. Byl to kocour, který se nedal. Ra Ra Rasputin, největší z ruských milenců. Hrůza, jak to bylo dál. Ale jak jeho pitivo a libido a jeho touha po postu byly stále více znát, hlasy, co dělat s tím ostudným mužem, narůstaly.

„Ten muž musí jít,“ nepřátelé pravíc, ale dámy prosily „Přece máte na víc“. Rasputin měl jistě nejedno kouzlo, proto mu do náručí tolik žen vklouzlo. Jedné noci muži vysoko postavení připravili na něj léčku. „Přijď k nám,“ žádali ho o dostavení, a on fakt přišel, panečku. Ra Ra Rasputin, milenec carevnin.

Nalili mu do vína jed. Ra Ra Rasputin, největší z ruských milenců. On jen na to: „Teď bych něco sněd.“ Ra Ra Rasputin, milenec carevnin. Nalili mu do vína jed. Ra Ra Rasputin, největší z ruských milenců. On jen na to: „Teď bych něco sněd.“ Ra Ra Rasputin, milenec carevnin.

Neskončili, chtěli jeho hlavu hned, Ra Ra Rasputin, největší z ruských milenců. Na střelbě se rozhodli podílet. Ach, ti Rusové. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velka pocta prekladatelovy. Titulky fakt dokonale.!! dakujeme, dobra praca

10

Odpovědět

Tohle je ukázka toho, když někdo udělá video pro něco jiného, ale naprosto sedne na nějakou starou klasiku.
Teď si nejsem jistý ale původně byl k tomu videu myslím tento "odpad" Slightly Left of Centre - Love The Way You Move (LTWYM) Official Music Video

41

Odpovědět

Odpovědět

ty kjávo :-D

01

Odpovědět

Téměř na den přesně před třemi roky to bylo přeloženo u konkurence.

519

Odpovědět

VideaČesky mají konkurenci? :D

177

Odpovědět

+(V)ladislavMožná myslel titulkomet, ale ty se dají stěží považovat za konkurenci.

92

Odpovědět

Vidíš, a tady to májí přeložené už skoro 10... Boney M - Rasputin

20

Odpovědět

+Mr.KuličkaAle ne rýmováný. :D

30