Seth MacFarlane u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:358
Počet zobrazení:5 820

Před Vánocemi ke Craigovi zavítal herec, animátor, komik, zpěvák, producent a dabér v jedné osobě - Seth MacFarlane. Seth je autorem animovaného seriálu Griffinovi (Family Guy), dále se různou měrou podílí na tvorbě seriálu American Dad! a The Cleveland Show. V těchto seriálech také namlouvá hlasy několika postav. Z rozhovoru se mimojiné dozvíte něco o filmu Ted, jakou významnou akci Seth letos moderoval a na konci oba pánové předvedou něco ze svých dovedností.

Díl byl odvysílán 3.12.2012

Poznámka:
Craig Kilborn byl moderátor pořadu v období 1999-2004.
Bobcat Goldwhait je americký herec, komik a režisér, který je znám svým nevrlým pronikavým hlasem a černým humorem. Hrál například roli Zeda ve filmech Policejní akademie.
Ansel Adams byl americký fotograf, jehož oblíbeným námětem byla krajina.

Přepis titulků

Přichází Seth MacFarlane! Jak to jde? Jako v normálním pořadu, viď? Řidič, který mě sem dovezl, zastavil u brány a řekl: "Vezu Setha MacFarlanea do pořadu Craiga Kilborna." Skvělé! Už se blížíme! Jsme skoro tam! Měli byste lidi průběžně informovat. Ne!

Podle mě je to dobré. Jsme na půl cesty. - Křestní jméno je správně a to je dobré. - Asi máš pravdu. - Vypadáš dobře! - Děkuji. Jsi opilý? Jen trošičku. - Pokaždé když někam jdeš a jsi nervózní, tak se naliješ. - Ne. A pak vyvádíš. Tentokrát ne. Tví lidi řekli, že nemůžu. To snad ne!

Nechci, aby si lidi začali myslet, že mám zásady. To je špatný. - Podle mě se to tu mění v Kouzelnou školku. - Trochu. Trochu ano. Jak staří lidé jsou v publiku? V pořádku. - Poslyš, tenhle film je skvělý, moc se mi líbil. - Moc ti děkuji. Je to nejlepší sprostý film s medvědem, co jsem kdy viděl. Děkuji, děkuji a to zahrnuje i Tátu v sukni, viď?

Táta v sukni se mi docela líbil. Ta scéna kde Ted nařeže - Markovi na zadek anténou... Pozor, spojlery! - Líbila se ti? Ta mi přišla trochu erotická. Asi pro vás Skoty, co já vím... Vy jste na různě ujetý věci. Ne všichni, jen někteří. - Můžu taky nadávat, že jo?

- Já nemůžu nadávat, vypípají mě. - Opravdu? - Jo, je to jako bych nic neřekl. - Budeš moderovat Oscary! - Jo. - Jsi někdo! - Musím se začít chovat. Mimochodem, podle mě je k popukání, že jsi v monologu řekl vtip na Kardashiany a podle nich jsi už přestřelil. - Vážně je to pohoršilo. - Jo, ty reakce... Kardashianovi jsou naše královská rodina.

Já ne...Možná tvoje. Nevím, jestli to tak je. Ty myslíš, že jo? - Nenapadá mě jiné vysvětlení. - Ale ne. Lidi asi fascinují tahle stvoření s chlupatými tělíčky potulující se kolem. Jo. Podívej se na ten zlý pohled toho koně. To je opravdu...

Myslím, že... Dejte mu hlas Bobcat Goldwhaita a bude to dokonalé. Už nemůžeme mít další hlasy. Ale chtěl jsem Teda... Chtěl jsem tu mít Teda. Seděl by na nosorožci a čas od času mi nadával. - Heleme se. - To by fungovalo. Co děláš o Vánocích?

Nevím, zatím nemám na svátky žádný plány. - Chceš říct, že nemáš rád Vánoce? Modlu Ameriky? - No víš... Takže v podstatě říkáš, že nemáš rád Ameriku. O Americe smýšlím jako o mém strýci alkoholikovi, kterého mám moc rád. Hele, co budeš dělat na Oscarech? Bojím se o tebe. Proč se do toho cpeš? Je to hloupý. Ani nevím a teď při rozhovoru s tebou mám docela pochyby.

Asi jsem v průšvihu. Ne, znělo to jako spousta srandy. Jasně, znělo to jako spousta srandy, ale budeš to muset udělat. - Jo... - Budeš tam mít kapelu a tak? Nevím, asi to nebudeme zkoušet a bude se improvizovat. Uvidíme, co se stane. Tady to tak funguje, ne? Jo, ale tenhle pořad není důležitý. Tenhle pořad je důležitý pro spoustu lidí. Díky.

Tenhle pořad pomáhá americkým vojákům vydržet jejich službu tím, že je zásobuje smíchem. Dobře, rychle s tím přestaň. Ty teď vlastníš televizní stanici Fox? Jsi vlastně nový Rupert Murdoch. Nerad bych se zítra probudil s kulkou s jeho iniciály v hlavě, tak to nepřehánějme, jo? - Určitě má napíchnutý tvůj telefon.

- Jsem jen zaměstnanec. - Má napíchnutý tvůj telefon. - To určitě. Určitě má. Ten ví, kdy spíš a kdy jsi vzhůru. To ano. Ví, kdy s pohrdáním věším na krb svoje punčochy. Ty nebudeš mít žádné Vánoce? Ne, něco vymyslím nebo se něco vyvrbí. - Můžeš se s přáteli a rodinou sejít u stromku - Jo. a péct kaštany. - Je bezpečné péct kaštany u stromku?

- Ne, to není. Jen se snažím... Jako támhle. Ten stromek blízko u ohně...tam hrozí nebezpečí požáru. To jo. Jestli se ten stromek... jestli se ten stromek dostane blízko k Ansel Adamsovi, máš problém. - Jo. To pochopí jen fotografové. - Asi sis spletl pořad, kamaráde. - Jo. To je přesně to, čemu říkám vtip podle Jona Stewarta. "Jsem chytrý a mám rád vtipy".

- Polepším se. - To je v pohodě. Moc se mi líbilo být v American Dad a je super, že mě chceš zpátky. - Počkej, vlastně ne! - Bože! - A je to tady. - O co jde? - Řekli mi, že pod stolem pro mě něco máš, je to tak? - Jo, asi jo. Mám tu trombón, ale je trochu rezavý. - Fakt? - Jo. Líbí se ti?

Nehrál jsem na něj od střední. To je úžasné! Chceš doprovod? Jestli chceš doprovod. Počkej, co to je? No tak, to zvládneš. - Co mám dělat? - Vyprovoď se, stejně končíme. - Jo? Tak jo. - Jo, vyprovoď se. Seth MacFarlane, dámy a pánové! Přeložil: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na Craiga se vždy rád podívám. :) A to nejen proto, že je whowian.

180

Odpovědět

*oprava: whovian

180

Odpovědět

Za ten tanec musím dať 10. :D

180

Odpovědět

Asi najlepší dablér na svete , geniálny režisér , sympaťák a brutálny zmysel pre humor !!!

231

Odpovědět

Kiež by som vedel tancovať ako Craig... :D

180

Odpovědět

Kdo že říkal, že bílí by neměli tancovat na veřejnosti ? :)

190

Odpovědět

negroidi

00

Odpovědět

Seth je king... Viac Setha

200

Odpovědět

možná by nebylo špatný přeložit nějaký video z oskarů :)
například toto http://www.youtube.com/watch?v=NTKEDXNQAcc podle mně velmi povedený song

200

Odpovědět

Technická k překladu, ten instrument česky není trombón ale pozoun.

1810

Odpovědět

Technická k tomuhle komentáři: trombón je totéž, co pozoun.

192

Odpovědět

+elka_czelka : Pěkný stěr :D Ale má pravdu, možná by si to chtělo nejdřív něco zjistit..

180

Odpovědět

Nejsem zrovna expert na hudební nástroje a vždycky jsem používal označení trombón, pokud je tu někdo koho to uráží, opravíme to.

180

Odpovědět

Richie Sambora :3 Už od začátku sem doufala, že ho ukážou :D

190

Odpovědět

Setha mám moc rád (stejně jako Craiga), je strašně vtipnej a telentovanej člověk. Nevím jak vy ale já, když se hraje zápas Family Guy-Simpsonovi, tak kopu za tým FamilyGuy.

2015

Odpovědět

No, jelikož simpsonovi v posledních sériích jsou odpornou nevtipnou zhovadilostí tak u těch není moc co řešit a family guy jasně vyhrává, ale první série simpsonů, do té 7-8 jsou naprostej skvost kterýmu family guy nesahá ani po kotníky.

1917

Odpovědět

+BiesegerFamily guy je taky už pěknou řádku let nevtipnou zhovadilostí.

1823

Odpovědět

+BiesegerNový série Family guy jsou o hodně lepší než starý. A může za to hlavně Stewie, kterej se uplně změnil a to k lepšímu.

211

Odpovědět

Strašnej sympaťák :)

192

Odpovědět

strašnej?

1820

Odpovědět

Vidím v něm Sťujýho, nevím proč.

193

Odpovědět

asi preto ze ho dabuje

202