Přidat do sledovaných sérií 45
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:441
Počet zobrazení:4 656

Dnes vám v rámci Craigova okénka přinášíme poměrně dlouhý rozhovor s další hvězdou seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory). Simon Helberg alias Howard Wolowitz s Craigem probrali celou řadu témat, a i když to chvílema drhlo, tak se máte na co těšit.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ze seriálu člověk nepozná, jakej je Simon obrovskej sympaťák..

110

Odpovědět

Howard with two little kids?
You ruined my childhood maaaaaaaaaaaaaan!!!!

40

Odpovědět

Predtým než mal Craig svoju prvú rolu pred kamerami v Červenom trpaslíku hral na bicie v punkovej kapele Dreamboys (pôvodne Bastardi z pekla) Petrom Capaldinim.

https://www.youtube.com/watch?v=2AfGi-_fQ5o

40

Odpovědět

Vím že hodně z vás Craiga žere, hlavně za to, že je oproti jiným moderátorům upřímný, nemá nic připraveného a působí přirozeně. Já uznávám, že své kvality má, hodně kladně hodnotím převážně jeho monology, které mají i hloubku. Ale co mě štve je, že si do studia pozve takové celebrity a i když rozhovor působí nenuceně, tak si z něho nic neodnesu. Já se chci něco nového dozvědět o pozvaných hostech. A když hosté přistoupí na Craigova pravidla vedení pořadu, tak tam pro tyto informace není místo. A kolikrát mi přijde, že je jim z toho trapně.

2917

Odpovědět

1. Že ty budeš hipster?
2. Mrzí mě, že ses z tohoto rozhovoru nedozvěděl nic nového o Simonovi, jeho soukromém životě, v čem hraje, jeho přístupu k výchově, nebo třeba i o hipsterech. Asi budeš Simonovo velký fanoušek.
3. Dělám si srandu.

139

Odpovědět

+sp00neBig bang mám rád, Simonovi fandím, ale velkej fanda bych tomu neříkal. Nicméně není to první host u kterého mi to tak připadá. Jo a hipster nejsem. :D

42

Odpovědět

Ale o tom to přesně je. Jestli se chceš z rozhovorů dozvědět něco o jejích novém filmu, jak se pracovalo s tím a stím režisérem nebo jak často museli chodit do posilovny aby se připravili na jejich novou roli tak prosím, dívej se na Lettermana, Fallona nebo Lena. Ale Craigovy rozhovory jsou založeny právě na té spontánosti a častokrát ukazují tu lidskou stránku celebrit kterou člověk normálně neuvidí. Samozřejmě, někdy to prostě vyzní awkward ale tak to je i v reálu. Někdy se prostě není o čem bavit. Ale za všechny ty vadařené interview to stojí.

140

Odpovědět

Co to hodnocení? Vždyť tohle by mělo být mezi legendárními.

2716

Odpovědět

za co přesně??

2711

Odpovědět

kvalita zvuku na urovni kdyz hodim svuj 8 let starej telefon do hajzlu :D

2010

Odpovědět

Tohle je pro mě herec!Sheldon vyhrál Zlatý Globe,ale přijde,mi že Jim Parsson,to ani tak hrát nemusí,zatímco,tohle je úplně jinej člověk než jeho postava co hraje v BBT.

757

Odpovědět

Podle toho co říkal, tak ani ne.

80