Thumbnail play icon

Žádný Bůh neníThat Mitchell and Webb Look

Přidat do sledovaných sérií 24
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:257
Počet zobrazení:7 645

Ateisté konečně získali důkaz. Žádný Bůh není.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V Betlémě sedí v chlévě panna Marie a pečuje o Jezulátko. Na druhém konci místnosti pracuje Josef. Vtom přicházejí Tři králové. Jak vstupují do dveří ten poslední, černý se praští o futro: "Ježíš, to byla pecka," zakleje.
Marie zdvihne hlavu od Jezulátka, otočí se k Josefovi a povídá:
"Ježíš, to je hezké jméno. A ne pořád Hugo, Hugo."

10

Odpovědět

super a tie ďalšie videá sú ešte lepšie

00

Odpovědět

Predposledni veta od farare to asi opravdu nechtel rict :,) ale je to skvela narazka na vsechny ty jezise na zamrzlim okne nebo vytreny podlaze.

392

Odpovědět

To zas bude v álejích nablito.
Kudlanky se z toho pominou.

334

Odpovědět

Nepominou. Většina se pobaví. Jako já.

191

Odpovědět

Klidně si toho čistokrevného žida Ježíše nech i stím židonárodem a jejich výmyslem.. bohem Jehovou. Proč mu v poušti říkají vyvolení jménem a restituční církve u nás v zemi ukradených studánek a lesů se jeho jméno nahrazuje funkcí Hospodin-Hospodář? Celkem urážka. A proč se zde slaví narození Ježíše, když on si přál slavit jen svoji smrt. V písmu mluví jen o této oslavě. Co nošení těch talismanů, celkem pohanskej zvyk, založen na svévoli. Nejsou tu ovce popletené? Ale to církvím vyhovuje zvyklost proti vzdělání, hlavně vítat a vrhnout Evropské národy zpět do pekla středověku. Ta bezmoc uprostřed svobody vás jistě sere, za to určitě může satan Baal :-) nebyl to náhodou taky bůh (kterému se ss žid klaněl při sepisování desatera) který prohrál v "demokratické" volbě kde rozhodlo (Fake news hořícího keře) znamení?

313

Odpovědět

+Obřežem dítě nevěrcůOu yeah ... You touched my tralala. My ding ding dong.

100

Odpovědět

+Obřežem dítě nevěrcůTy vole, už to nehul...

21
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)