Přidat do sledovaných sérií 40
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:296
Počet zobrazení:14 937

Ateisté konečně získali důkaz. Žádný Bůh není.

Přepis titulků

Helen, pojď sem! - Pane... - Konečně! Po těch letech pochybování konečně důkaz. ŽÁDNÝ BŮH NENÍ. Přicházejí sem ateisté z celého světa. Čekají dlouhé hodiny ve frontě, jen aby spatřili zázračné ovoce. Zkusme si s někým promluvit. Co jste tam viděl?

Co na to říct? Ztratil jsem víru. - Vy jste byl věřící? - Ano. Na tomhle rajčeti můžete vidět iniciály JC. Přijde mi, že tam je i B. Píše se tam JCB. No jo. To už je ale jedno. Ten meloun moje rajče převálcoval. Vždyť je tam celá věta i s tečkou na konci. Mně to tak stačí.

Jak praví ovoce: "Žádný Bůh není." Co teď budete dělat? Zavolám si prostitutku. Přivítejme reverenda Stephena Murrayho. Reverende, jak se na to dívá církev? Je s Bohem amen? Samozřejmě že ne. Bůh je a má se skvěle. Ateisté se zase nechali unést. Typické. Náhodně poskládaná semínka podle nich něco sdělují. Je to tedy bezvýznamné.

Miliony ateistů dnes rozpůlily ovoce a žádnou zprávu nenašly. Jen chutnou dužinu a semínka, která jim poskytl Bůh. Jeden ateista náhodou našel něco, co se náhodou podobá písmu, a promítl do toho své smýšlení. Absurdní. To si můžete říct: "Tolik utrpení všude po světě. To je důkaz, že žádný Bůh není." To máte pravdu. Jak ale vysvětlíte tu zprávu? Asi je to náhodná genetická mutace.

Teda ne, to ne! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V Betlémě sedí v chlévě panna Marie a pečuje o Jezulátko. Na druhém konci místnosti pracuje Josef. Vtom přicházejí Tři králové. Jak vstupují do dveří ten poslední, černý se praští o futro: "Ježíš, to byla pecka," zakleje.
Marie zdvihne hlavu od Jezulátka, otočí se k Josefovi a povídá:
"Ježíš, to je hezké jméno. A ne pořád Hugo, Hugo."

63

Odpovědět

super a tie ďalšie videá sú ešte lepšie

00

Odpovědět

Predposledni veta od farare to asi opravdu nechtel rict :,) ale je to skvela narazka na vsechny ty jezise na zamrzlim okne nebo vytreny podlaze.

443

Odpovědět

To zas bude v álejích nablito.
Kudlanky se z toho pominou.

439

Odpovědět

Nepominou. Většina se pobaví. Jako já.

212