Přidat do sledovaných sérií 73
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:496
Počet zobrazení:3 555

Jelikož jsou tu Vánoce, nadělujeme samozřejmě i my. A pro všechny fanoušky Whose Line Is It Anyway? jsme přichystali celkem osm her - čtyři ze staré verze a čtyři z verze obnovené. Užijte si je společně se šťastnými a veselými Vánocemi.

Přepis titulků

Naše první hra se jmenuje Scénky z klobouku. Tuhle hru si zahrají všichni čtyři. Před začátkem pořadu jsme diváky požádali o sepsání nápadů na scénky a ty nejlepší mám v tomhle klobouku. Ten je růžový, protože jsem holka. Budu je postupně číst a uvidíme, kolik jich zvládnete sehrát. Můžeme? - Co se asi bude dít? - Do toho! Nepravděpodobná camea kreslených postaviček ve filmu pro dospělé. Vstupte na pódium vpravo.

A to je vše, přátelé! Teď ani nedutej! Divné věci, které se můžou stát... během lékařské prohlídky. Asi jsem vám to měl říct rovnou, ale tohle je rektální teploměr. Dobrá, tak s prohlídkou jsme téměř u konce. Jenom budu potřebovat, abyste mi přepravil pár balíčků. Chystáte se do Mexika, ne? Je mi to moc líto.

Máte krémový prostředek. Vzal jste si to projímadlo? Dobře, můžete si lehnout na břicho? A vypustit! Tohle má ten krémový prostředek. Věci, které vás budou mrzet, když je řeknete na prvním rande. To jsem právě udělal. Úplně z tebe šílím, Lorno. Vážně z tebe šílím!

Jsem do tebe úplnej blázen. Jsem hroznej blázen! Do tebe! Takže... je tvoje máma volná? Je tvůj táta k mání? Něco mi kup! - Krémový prostředek? - Něco většího! Vlez do kufru!

Teda dopředu. Chtěl jsem říct "dopředu". Vadilo by ti, kdyby se přidali moji kámoši? Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neexistuje v češtině slovo pro vyjádření toho, jak moc si vážím toho, že si někdo ve Vánočním čase našel tolik času, aby nám všem udělal takovou radost a vůbec nadílka videí k dnešnímu večeru je prostě úžasná. Klobouček.

1182

Odpovědět

Pomůžu ti, to slovo je DĚKUJEME.

810

Odpovědět

Večeře počká.... 26 minut Whose Line It Anyway?! Díky za dárek Videačesky! :)

301

Odpovědět

Jeff teda hodně dotahuje na Wayna! má to grády

141

Odpovědět

Mám strašně rád Chipa a Jeffa tak jsem rád, že se tu objevili. Hlavně teda zpěvácké duo Jeff a Wayne, to mě vždycky zaručeně dostane! :D

270

Odpovědět

Waynova létající opice mi vehnala slzy do očí :D

251

Odpovědět

steam se dnes se slevami nepochlapil, ale tohle mi vrátilo náladu! :D

22

Odpovědět

taky dobre.... co myslite? https://www.youtube.com/watch?v=DNz4IWFI9L0 :D

014

Odpovědět


Odpovědět

Sice nevím co mě čeká za dárky večer, ale tenhle váš byl fantastickej :-)

632

Odpovědět

Nevěřím, že tyto videa ti udělali větší radost, než ten pár ponožek...

270

Odpovědět

+BedasBabiččiny ponožky jsou jiný level a samozřejmě jsem za ně poděkoval slovy: Babi, to jsi nemusela, to jsi FAKT nemusela... :-)

91