Whose Line Is It Anyway?: Superhrdinové #1

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:760
Počet zobrazení:10 799
V nové hře se Colin, Ryan Brad a Wayne promění v partu nevšedních superhrdinů, kteří mají zachránit svět. A to i přes to, že mají dost problémů sami se sebou.

Přepis titulků

Začněme hrou Superhrdinové, ta je pro všechny čtyři. Brade, ty začneš a Ryan, Colin a Wayne se připojí a pojmenují jeden druhého. Od publika potřebuji jméno nepravděpodobného hrdiny. Sebevražedník. Moc si to přáli, nemohl jsem odmítnout. Už na cestě sem si říkali: "Sebevražedník!" A s jakým problémem se bude muset vypořádat?

Těsné prádlo? Dobrá. Sebevražedníku, po celém světě je těsné prádlo. Co si počneme? Jaký to mizerný den! Sladký propane, vezmi mě pryč! Dylan Thomas, Sylvia Plath... Tohle nefunguje, je to elektrická trouba! Ty jsi ještě tady? Chtěl jsem si vzít tvoji hi-fi věž, ale ty ještě žiješ.

Díky bohu, že jsi tu, Jódl-Mane na skákací tyči. Všichni na světě včetně mě mají těsné prádlo! A já myslel, že mě prostě rád vidíš. Přispěchal jsem jak jen to šlo. Á, Kapitán Anemik. To je tak depresivní. Kéž bych měl dost odvahy udělat to právě takhle. Promiňte, že jdu pozdě.

Díky bohu, že jsi tu, Kovbojský kaskadére. Co pro vás můžu udělat? Tumáš, použij můj provaz. Vím, co uděláme! Vezmeme kousek tohohle provazu, protáhneme ho spodním prádlem a všechno bude velký. Tomu říkám řešní! Tak zatím. Já si půjdu zařádit na týhle kobylce. Já se jdu zkusit srazit.

Už musím jít. Příště si vezmu opravdovou skákací tyč. To bylo skvělé, tisíc bodů pro každého. Je skvělé vědět, že když se něco stane, přijde Kapitán Anemik. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Musim říct, že dnešní díl nejvíc zachránil Wayne, jinak by snad bez něj ani 8,01 neměli :)

185

Odpovědět

suicide man byl taky dobrej, ještě teda mohl přidat nějakou muziku..

190

Odpovědět

Chtěla jsem se jenom zeptat, jsou videa sestříhaná? Třeba u takové párty jsem u Partičky zvyklá, že trvá třeba půl hodiny. :)

181

Odpovědět

Většinou ne. Jediné, co se vystříhává jsou několikavteřinové až minutové přechody mezi hrami - sedání, přicházení na plac...
Další věcí co se vystříhává jsou sprostá slova, podle cenzorů nepatřičné narážky atd. - pak se buď ta případná část vystřihne, nebo se jede úplně znova nebo se hra prostě nehraje...
Vystříhává se ještě jedna věc, to jde ukázat třeba na hoedown, a to sice, že se hoedown za natáčení zpívá třeba 2x, ale do televize pak jde "výběr" - mimochodem proto je Ryan tak nenávidí... a nenávidí je ještě z dalšího důvodu, který jde vidět z různých blooperů, a to sice, že je zejména Ryan zpívá hned několikrát, protože se cenzorům občas zdá jeho "závěr" hoedownu až moc silé kafe :)

191

Odpovědět

+GregorJeště dodám jednu věc... a to sice, že ty hry, které se hrají víckrát nepřijdou nazmar. Tuším, že celá 8. série je sestavená jen z těch vystříhaných scén. Někdy se taky natočí tolik materiálu, že z toho po sestříhání jsou 2 epizody - proto mají v některých epizodách stejné oblečení a zadání her, howgh :)

181

Odpovědět

Dneska to měli docela dobře připravený. 1/10

1845

Odpovědět

Ke tvému kometáři: zíííííííííííííííííííííííííííííííííííív!!! Dokážeš vyplodit někdy něco originálního? Dost těžko, nejspíš na to nemáš. Máš jen kritický a chvástavý řeči. Ať už k videím, tak k překladatelům. Nemáš úctu k cizí práci, kterou tu dělají prakticky zdarma. Zisk z reklam jim možná zaplatí tak hosting. Jseš přesně ten člověk, se kterým bych nechtěl trávit ani minutu svého času.

Jinak tenhle díl byl z těch slabších, to je pravda. Byly tu lepší, ale vyložený propadák to nebyl, zas tak nízko by parta nešla :-)

183

Odpovědět

Ty kokos, tos taky moh dát 2/10, když to bylo tak dobře připravený ne? :D

181

Odpovědět

Ty kokos, tos taky moh dát aspon 2/10, když to bylo tak dobře připravený ne? :D

182

Odpovědět

+MoiraHmmm, ted to tu mam dokonce dvakrát. :D

181

Odpovědět

+MoiraJen mu to zopakuj, jinak mu to nedojde :-D

181

Odpovědět

Právě teď jsi napsal že se ti to líbilo a dáš 1 hvězdu?
Mě když se něco líbí tak nedávám nejhorší hodnocení jenže ony jsou v blázinci jiné mravy co?

181

Odpovědět

OK, tak pro ty, kteří si neuvědomili, že právě sedí u počítače s internetem a raději se budou vyptávat v diskuzi, než by tři vteřiny googlili: Anémie je chudokrevnost (snížený počet červených krvinek), jejíž hlavní příznaky jsou: únavnost, malátnost, nevýkonnost, slabost, závratě, pískání, hučení v uších, poruchy soustředivosti, poruchy chutě k jídlu, plynatost, úbytek na váze, dušnost při námaze, bolest na hrudi při námaze, palpitace (pocit silného bušení srdce) a bledost kůže a sliznic.

194

Odpovědět

K tomu anemikovi, pro Ty co nevěděli: http://cs.wikipedia.org/wiki/Chudokrevnost

184

Odpovědět

To jsem jedinej,kdo neví co je to Anemik?

1932

Odpovědět

a co keby si radsej pouzil google a predisiel zbytocnemu komentaru?

185

Odpovědět

Google nenachází nic relevantního, ale je to "Captain Blood-loss", tzn. anemik bude nejspíš člověk, který přichází krev, z kontextu si myslím, že trpí chudokrevností.

187

Odpovědět

+cwsORLY? a napadlo ta napisat Anemia/Anemie ?..

183

Odpovědět

+cwsNe, jelikož jsem neměl pocit, že by to byla nemoc - až později. Napsal jsem anemik a to mi vyplovlo několik polských stránek.

184

Odpovědět

Tohle by spíš živý obraz než scénka. :-D Abigal už níže poukázala na jeden překlep. K těm dvoum. Z toho, co jsem našel, to vypadá, že oba byli spisovatelé a měli problémy, které nepřímo zavinili jejich smrt. I když se, myslím, ani jeden z nich nezasebevraždil.

180

Odpovědět

*Nespáchal sebevraždu

181

Odpovědět

Ta Silvia Plath spáchala sebevraždu

181

Odpovědět

anemik kdo je to

1828

Odpovědět

Pekný preklad :) Preklep 2:38 - "Tomu říkám řešní". A možno by pomohlo napísať, na koho odkazuje Brad v 1:03 - Dylan Thomas a Sylvia Plath?

180

Odpovědět

Kapitán Anemik nás všechny chrání. :D

201

Odpovědět

co tak přeložit další http://www.youtube.com/watch?v=u7oIQCF2070 ?:)

184

Odpovědět

Slabší.

1829

Odpovědět

Pravda, ale Brad byl naprosto skvelej :D

183

Odpovědět

chudak Drew, zas to pekne schytal :D :D

186