Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:715
Počet zobrazení:17 922

Po půl roce se vrací WLIIA? a potěší nás výběrem toho nejlepšího ze scének o randění a dovolené. Poznámka: Timesharing = dlouhodobý pronájem nemovitostí nebo jejich části na stanovené časové úseky, což přeloženo do normální řeči znamená předplatné na zpravidla týdenní ubytování v rekreační oblasti na několik let dopředu

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Věci, které byste neměli říkat na prvním rande. Má tvoje matka někoho? Naskoč si do kufru... teda dopředu! Nevadí, když s náma půjdou kámoši? Fíha, ty jsou obrovský! Brej den, pane Johnsone, jdu vám přefiknout dceru. Udělám ti dobře, ale může tě to zabít.

Dostal jsem velkou injekci Viagry, než jsem odcházel a… Mám stravenky... Tohle je pro mě trošku nové, vždycky jsem za to ženám platil... Tohle je mnohem lepší než tě tajně pozorovat oknem. Věci, které byste neměli říkat, když se s někým poprvé vyspíte. Dělám si srandu. Byla tma, chlape!

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zkuste si někdy pustit KOMEDIOMAT! Není to tak komerční ale asi o sto lepší nez particka protoze vychazi spise z tohodle. Kdezto particka uz je dost počeštěná a místama se na to fakt nedá koukat a uz vubec to nemuzete srovnavat s tímhle.

00

Odpovědět

zásadní otázka, kdo je ta blondýna (pro výzkumné účely samozřejmě) ???

10

Odpovědět

Trpělivost přináší ovoce.
https://twitter.com/heathercampbell

00

Odpovědět

10/10 to je jasný! Připomenutí toho co už tu bylo a pobavilo! :) Jen moje závěrečná myšlenka byla..."to je vše?". Opravdu mi tyhle videa chybí :-/

852

Odpovědět

A teď se mrkněte na Partičku... bleju

Chápu že to byl very best sestřih ale najděte mi takovou scénu u naší české kopie... Těžko.

10/10

7712

Odpovědět

parada, chybělo to tady :)

870

Odpovědět

Ten konec má opravdu grády když to udělá černoch... :D

382

Odpovědět

tak ten úplnej konec byl maximálně pohotovej.. :D

350

Odpovědět

"Sometimes it is nice to go somewhere and not have to use your native tongue." -Colin 2015

407

Odpovědět

Nechápu kde po tolika letech berou stále nové nápady, tohle se s českou Partičkou nedá vubec srovnat. Neskutečná kreativita :) thumbs up!

1228

Odpovědět

to neustale porovnavanie pod kazdym videom kde su WLIIA s ceskou/slovenskou partickou je uz otravne

4416

Odpovědět

+kvasha16Přesně tak. To neustálé porovnávání je otravné skoro tak, jako humor Genzera a Suchánka v Partičce, která se mimochodem nedá s WLIIA vůbec nedá srovnat.

743