Talentová showŽivot na koleji (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:248
Počet zobrazení:4 817

Hned v úvodu dalšího dílu se dozvíte, proč holky minule tak křičely. Navíc zjistíte, že i Život na koleji má talent a studenti z našeho oblíbeného patra vám své nadaní předvedou ve velkolepé talentové show. :-D Přeji příjemnou zábavu a do komentářů pište, jakou postavu jste si zatím nejvíce oblíbili. ;-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

TALENTOVÁ SHOW Ahoj, Ameriko. Jak se máš? Když to musíš vědět, já moc dobře ne, protože jsem o Halloweenu zjistila, že bydlím s tou nejproradnější mrchou na celým světě. Ahoj, Ameriko, mohla bys Courtney říct, že až příště uvidí svou nejlepší kámošku, jak si na párty povídá s nějakým klukem, mohla by pokládat otázky dřív, než na mi chrstne do ksichtu pivo! Ahoj, Spojené státy, mohly byste Brittany říct, že až bude chtít příště s někým flirtovat přímo před svou nejlepší kámoškou, neměl by to bejt sexy Chad - láska mého života?

Ahoj, svobodná země, mohla bys Courtney říct, že sexy Chad si na gaye jen hrál, protože z ní byl hrozně vystrašenej? Ahoj, domove chrabrých, Chad je gay, ale myslel si, že Brittany je chlap! Ahoj, domove největší mrchy na celým světě, mohl bys Courtney říct, že bude muset na dnešní talentový show předvést náš duet sama, protože její zpěv je ještě horší než její hnusný prsa Tak jo, namixovanej národe, řekni tý mrše, ať se skrčí.

Život na koleji 1x09 - Talentová show Dá-Dámy a pánové z 5. jižní, vítejte na Talentové show '07! Tvrdě jste dřeli, abyste tu byli, ale teď už je čas ukázat, co ve vás je! - Gophere, máš nějaký talent?

- Proč si myslíš, že moderuji, Shane? Protože když mluvím sám na veřejnosti, mám strach, takže nechci... Kartičky! Už... Dobrá... Jestli máte rádi zábavu, vzrušení a talent, tak si zamilujete naše první vystoupení. Kamarádky nás všech, které jsou si spolu nejbližší, můžete znát pod názvem Dynamické duo z pokoje 503. Prosím o velký potlesk pro Steph Schwartzmanovou a Abigail Brownovou!

Děkujeme, Gophere a Shane. - Jestli máte rádi zábavu... - Pro naše vystoupení potřebujeme, abyste se všichni na chviličku otočili a my se mohly připravit. Fakticky, otočte se. Žádný koukání! Žádný koukání! Teď se otočte zpátky. Připravit, teď.

Slyšela jsem ťuk a ťuk a ťukání na dveře. Řekla jsem: "Emílie, Emílie, dojdi otevřít!" A za dveřmi jsem stála já. Gopher! Shane! Seděl jsem tady na židli a sledoval vás a teď sledujete vy mě? Radši zapněte televizi.

Bez Playstation bychom byli zemí třetího světa. Tahle talenotvá show je jedno velké divadlo! A vy jste jeho součástí! Marshall! Je tady Marshall! Přišel jsem k vám přímo z chodby. Postavte všechny kočičky do řady. Je tady Marshall! Předvedu vám skandál, pěkně to rozjedu.

Všechny vás sfouknu jako svíčky. Všechny tady zničím, protože stojej za prd. Marshall je král světa od západu až po východ. Padesát. Musím říct, že na tenhle den budu určitě celý život vzpomínat. - Ty snad ne? - Rozhodně. Ale naštěstí nás čeká ještě jedno vystoupení. Kdo je to Gopher?

Kdo je to, Gophere? Přímo ze sídla dívčího spolku k nám přichází Brittany a Courtney! My nakonec vystupovat nebudem, - takže nás asi prostě přeskočte. - To na kartičkách nemám. Vydržte chvilku. Stihla jsem to? Protože bych moc rád předvedla své sólové vystoupení.

Tohle vystoupení chci darovat jedné výjimečné osobě. Sestry a kamarádky! Sestry a kamarádky! Kai Kai Kai je tvá sestra na celý život! Když budeš někoho potřebovat, vždycky tu pro tebe budu! Protože Kai Kai Kai je tvá sestra na celý život! A když vyrazíme ven, moc si to užijeme!

Protože Kai Kai Kai je tvá sestra na celý život! - Budu poblíž. - Když budeš někoho potřebovat. Protože Kai Kai Kai je tvá sestra na celý život! Kai Kai Kai! Kai Kai Kai Kai Kai! Kai Kai Kai na celý život! Děkuju. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta blondýnka, co tam přiletěla, je jak Iva Pazderková :D

200

Odpovědět

"Would you mind by se doslovně muselo přeložit jako Myslela bys"

To nevím v kterým vesmíru teda :) Slůvko "mind" opravdu v tomhle případě nemá s "myslet" nic společného, pokud se bavíme o doslovném překladu. Znamená to právě to "vadit", jak říkáš. ALE to pořád neznamená, že přeložit to jako "vadilo by ti" je v něčem lepší než jednodušší a podle mého přirozenější "mohl bys". Obojí je forma žádosti a ani jedno není vysloveně špatně, význam je stejný. Říkat, že překlad "mohl bys" je špatně, je hloupost.

180

Odpovědět

Právě že to neznamená to samé :) A navíc, když chceš mlít něco o doslovném překladu, tak Would you mind by se doslovně muselo přeložit jako Myslela bys?? Takže pomlč o doslovném překladu, když se o nic takového vůbec nejedná. Fráze se právě doslovně překládat nedají, ale mají ustálený způsob překladu, který se běžně používá.

180

Odpovědět

PESI: To, že něco není přeloženo doslovně, není chyba. Právě naopak, zrovna v tomhle případě obojí znamená to samé, ale to co navrhuješ mi nezní vůbec přirozeně.

180

Odpovědět

jinak stejná chyba s "Would you mind" se opakuje ještě v časech 00:27, 00:36 a 00:49 (nemusí to být přesně na vteřínu, prostě se to opakuje v tom úvodu, jak se hádají do webkamer) :)

180

Odpovědět

V čase 00:18 je věta: "Hi America, would you mind telling Courtney..." přeložena nesprávně jako "Ahoj Ameriko, mohla bys Courtney říct...". "Would you mind" je fráze, překládaná jako "Vadilo by ti" ... Tudíž "Would you mind telling Courtney" by se mělo přeložit spíš jako "Vadilo by ti, kdybych řekla Courtney, že..."
Jinak dík za překlad a práci s ním spojenou :)

180

Odpovědět

Ta borka co měla vystoupení první xDxD z toho nedávám xDxD fakt dokonalý a všechno ostatní v porovnání s tím je nic xDxD

180

Odpovědět

Ten kudrnatý moderátor je největší borec!

180

Odpovědět

Marshall :D

180

Odpovědět

největší zabiják je marshall :D

180

Odpovědět

Jéj, jedna malá technická, popis tohoto dílu máte i u minulého dílu ;) Mají talent. :D

Mě jen celou dobu vrtá hlavou, co dělal Danny B. v tom výtahu s tou blonckou (andělem) :D

180

Odpovědět

Marshall-mimochodem,toho jsem si musel pustit hned nekolikrat.:-) Myslim ze ten dokaze byt originalni v kazdy scene.:-D

180

Odpovědět

Shane a Gopher jsou borci :D

180

Odpovědět

Ty vožrali a ty dvě přenádherný holky... XD

180

Odpovědět

Ale nemam nejmensi tuseni kdo je to ten Chad, kdo to je?

180

Další