12 Infos - Nejdelší pád na módní přehlídce

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:543
Počet zobrazení:5 772

12 Infos byl krátký, zhruba 4-6minutový pořad francouzské televize NRJ 12, v němž bloger a moderátor Cyprien Iov za asistence svého pomocníka (Maxime Musqua) komentoval vtipné zprávy daného dne. Cyprien Iov pořad moderoval od září 2010 do prosince 2011, poté bylo vysílání ukončeno, protože se Cyprien chtěl v NRJ 12 věnovat jiným projektům.

Na zkoušku přeložíme dvě videa z tohoto pořadu - do komentářů prosím pište, zda má smysl pokračovat v překládání vybraných dílů, nebo vás pořad nebaví a nemá smysl k nám dávat dva roky stará videa.

 

Přepis titulků

Dobrý den, tady je Cyprien a právě začínají 12 Infos ze čtvrtka 10. února 2011. Narozeniny má dnes Natasha St-Pier. Co že to natočila za písničku? - Něco jako... - "Vzpomeneš si" Jo, jasně, nech mě chvíli přemýšlet. - Jmenuje se to... - "Vzpomeneš si" Přestaň na mě tlačit. Já si vzpomenu. Vteřinu. Začíná to...

- "Vzpomeneš si" Přestaň už s tím. Já tě tady platím. Tak mě neštvi a zmiz. Začínají Aktuality. Ten je divnej, pořád s tím svým "Vzpomeneš si"... To zní docela dobře! Proč jsou hráči amerického fotbalu tak dobře placení? Quarterback Johnny McEntee vám vysvětlí proč.

Jestli se takhle trefuje do popelnice, musí mít doma docela slušně uklizeno. Rapeři se teď baví tím, že hledají toho, co rapuje nejrychleji. Tenhle není špatnej. Navíc rapuje u nádobí, při hraní her... a dokonce i když šlehá bílky. Rapeři už nejsou to, co bývali.

A na řadě je zvířátko. Hladová kočička je někdy roztomilá. Tohle je samozřejmě v Japonsku. Moje kočka už by všechno sežrala, a kdyby se mi to nelíbilo, vykadila by se mi do talíře. A mezitím... Nevím kdy, nevím kde, nevím kdo si myslí, že je SuperNinja, rozparovač plastových lahví. SuperNinja asi bude muset na zahradě udělat super úklid, protože tam má pěknej bordel.

V USA našla jedna žena na dně kelímku se zmrzlinou nejen zmrzlinu, ale taky žiletku. To je zvláštní, u nás míváme zmrzlinu spíš čokoládovou nebo vanilkovou, ale žiletkovou člověk moc často nevidí. A taková malá hra - je to reklama na tiskárnu. Který je ten pravý? Neuhodli.

A teď? Zase neuhodli. Teda možná jo, ale já vycházím z toho, že jste stejně špatní jako já. Je to moje vysílání. Můžu si říkat, co chci. Další hra... Spadne, nebo ne? Jo, ne, možná, jo, ne, Tak jedem, hrajeme ještě jednou.

Spadne znovu? jo, ne, možná... Boží hra. A začneme číslem dne: Každý druhý norský pilot už někdy nechtěně usnul při řízení letadla a osm z dotazovaných pilotů přiznává, že usínají pravidelně. Osm pilotů, se kterými se až tak moc v letadle octnout nechcete.

Z létání jsem byl trochu nesvůj i když jsem tohle nevěděl, ale po tomhle už začínám být paranoidní. Ne, já ne. Mluví k vám pilot letadla. Dosáhli jsme cestovní rychlosti a do Bamaka doletíme v 7 hodin ráno. Co to je? Promiňte, to moje kočka předla u mikrofonu, požádám kopilota, aby ji vyvedl z kabiny.

Pilote? Ne, tohle není normální. Můžeme se vrátit zpátky? Teda přistát. Ale ne moc rychle. - Já se v letadle bojím. - Nechcete kávu? Co kávu? A následuje... Blbinka dne.

BLBINKA DNE No jo, dokonce máme pro Blbinku i znělku. My tady v televizi makáme, tohle je taková naše bling bling stránka. A dnešní blbinka je o newyorské matce, která svým dětem koupila DVD Dora průzkumnice. Nové, v neporušeném obalu. Jenže uvnitř bylo DVD s videem pro dospělé. Děti naštěstí akci vidět nestihly, ale nahé lidi přeci jen zahlédly.

Jak si někdo může splést krabici? Dá se to přece hned poznat, jestli je to Dora... Na co se díváš, synku? Na Doru průzkumnici. Tohle není Dora průzkumnice. Ale je, zrovna líže zmrzlinku. To není žádná zmrzlinka.

Co je to za DVD? - Vyhodím ho do koše. - Ne! Tati, to je tvoje skříň. Koš je tamhle. A za to... máš zákaz hraní na počítači. Tak! Ale proč? Nedělej se, ty moc dobře víš proč. - To neni spravedlivý. - A řeknu to mamince. Ty jsi ošklivej táta.

A na závěr Podivnost dne. Není úplně lehké ji uvést a nebýt při tom vulgární. Řekněme, že jistý Američan byl při silniční kontrole zadržen pro držení drog... A tady to začíná být trochu zvláštní, protože drogu ukryl uvnitř svého těla, pod předkožkou.

Vygooglujte si to sami, je to tímhle směrem. Plus mínus. Globálně. Pro policii to při prohlídce musela být velká chvíle. Tak kdo tu drogu našel? - Já. - Vy? A byla dobře schovaná? Docela dobře. A kam ji schoval?

Zase do kapsičky u riflí? Blízko. Blízko? To mi připomíná, když já jsem dělával prohlídky, viděl jsem neuvěřitelný věci. Jeden si to dokonce schoval do ponožky! To jsou věci, co? Vy jste tak dobrej, že vás jmenuju vedoucím tělesných prohlídek. Nemáte zač. Ne, ježiš ne... Ne.

Proč? Proč? Ne! 12 Infos pro dnešek končí, ale když už jsem v televizi, ještě bych rád řekl, že prodávám náklaďák. Jezdí výborně. Důkaz: Teda... prodávám hromadu plechu. Kdyby měl někdo zájem. Nashle zítra. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

,,Elle vas tomber ou elle ne vas pas tomber? Non, oui, nooon, oui. . . " Pokračování prosím, navíc za Lady a Trampa si zaslouží pusu na čelo:D

200

Odpovědět

Rozhodně pokračovat!

190

Odpovědět

pěknej výběr, hrozní moderátoři

204

Odpovědět

Dost slaby.

197

Odpovědět

Určitě překládat dál! Vždyť je to vtipný, nápaditý..a ještě k tomu francouzsky, jes! :D

196

Odpovědět

se cejtím trapně i za ně

1813

Odpovědět

Já myslel že Kotek točí jenom reklamy pro T-mobile a on fušuje i do fr. televize?

198

Odpovědět

OK, dalsi uz prekladat nebudu, akorat druhe je bohuzel uz prelozene, tak to se tady zrejme jeste nekdy objevi.

1826

Odpovědět

Jasně, hoď ho sem. Škoda, že to lidi nechytlo, mě to teda pobavilo hodně. Tak aspoň ještě na jeden díl se můžu těšit. :)

213

Odpovědět

Já nevím... jak koukám na komentáře a jejich palce, tak mi vychází, že s kritikou většina lidí nesouhlasí a video se jim (i mně) docela líbí. Hodnocení se pohybuje těsně pod sedmičkou a sedmička je "Dobré video" (šestka je "Docela fajn", což taky není zlé). S těmi hvězdičkami je to tady ošidné, je tu jejich naprostá devalvace, jakmile se někomu video líbí, hned mu loupne desítku, i když to zas až takový meganadprůměrný mazec není - a v porovnání s tím pak videa se šestkami a sedmičkami zdánlivě vypadají jako neoblíbená, i když ve skutečnosti je na škále od jedné do desíti šestka průměr a sedmička už nezpochybnitelný lehký nadprůměr.

Video se mi líbilo, překlad výborný. A že je to dva roky staré? No a co? Videa z Whose Line Is It Anyway jsou patnáct let stará a nikomu to tu nikdy nevadilo. 8^)

213

Odpovědět

To je škoda, mně se to líbilo.

184

Odpovědět

Škoda, mě se to líbí, není to třeskutá sranda a řachanda, ale je to vtipné a není to trapné.

193

Odpovědět

Upřímně, lepší než nynější =3.

2019

Odpovědět

Kdyby to nebylo francouzky, tak to vypnu po dvouch minutách... určitě se nadjou lepší videa.

1832

Odpovědět

Je to docela trapné, ale za mě překládejte dál, protože jim místy rozumím a mám ze sebe dobrý pocit :-D

1822

Odpovědět

Já si nemůžu pomoc .. mě ta francoužština hrozně vadí ve videích .

1843

Odpovědět

Všimli jste si hry Quake 3 na pozadí na monitoru v 1:03? Jestli to není Quake, minimálně to tak vypadá :D

187

Odpovědět

Aha, on ho tam potom i hrál, do té fáze jsem se předtím nedodíval :D

186

Odpovědět

klikl jsem na to jenom kvůli té babě, zjistil jsem si její jméno, kouknul na její fotky, poslechl její hudbu a nejsem bohatší.....

1815

Odpovědět

Tohle někdo pouštěl v televizi? To musela být velice tragická stanice.

1818

Další