Batman chrání svou identituBadman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 100
Počet zobrazení:12 824

College Humor se vzhledem k popularitě předchozích 4 parodických videí s Batmanem rozhodl o prázdninách natočit několik nových dílů. V tom dnešním uvidíte, jaké problémy musí občas maskovaný hrdina řešit, aby se nikdo nedozvěděl jeho tajnou identitu.

Přepis titulků

Říkal jsem ti, že se ukáže. Počkej! Můžeš zemřít. Řekni mi aspoň, kdo jsi. Nejde o to, kdo jsem pod maskou. Mluví za mě totiž mé činy. Bruci? Ne.

Bože můj, fakt jsi to ty. Bruce. Cože? Samá voda. Ale to s tím, že za člověka mluví jeho činy, jsem říkala před třemi dny Bruceovi a nikomu jinému, takže musíš být Bruce. Co vás to napadlo? Jak bych mohl být Bruce Wayne? Vidíš?

Ani jsem neřekla Wayne. Řekla jsem jen Bruce. Jasně, já totiž potkal Bruce Waynea... v bance a on mi o vašem rozhovoru vyprávěl. - Tak vy se znáte? - Jo. Bruce Wayne je největší borec. - Vážně? - Měli byste jít na rande. V pátek má čas. - Slečno Dawesová, ještě že vám nic není. - Komisaři, mám pro vás novinku. Jakou?

Bruce Wayne je Batman? Cože? No tak! Vy jste to věděl? Vždyť je to jasný. Na pár let zmizí, pak se vrátí a je hrozně namakanej. Dává to smysl, protože když jsme byli děti, jednou ho napadli netopýři. - Ne. - Já tuhle řídil ten jeho Batmobil, podíval jsem se do přihrádky a v techničáku byl Bruce Wayne. - To není pravda!

- Mně dal tuhle dalekohled, na kterém je napsáno Wayne Enterprises. Komu by to nedocvaklo? Tohle... Tohle vás přesvědčí. Tamhle stojí Bruce Wayne. Přímo za vámi. Otočte se, ať můžeme té paranoie učinit přítrž. Stačí se otočit? Dobře.

Ne, není tady, takže se otočíme zpátky. Neotáčejte se. Počkat, počkat. - Dej nám vědět. - Ještě ne. Už můžete. Zdravím! Rachel, komisaři Gordone, zrovna jsem skákal na vodních lyžích z vrtulníku. Znáte to, užíval jsem si života v miliardářském stylu. - Jako vždy. - Na očích ti zbyl make-up. Ne.

Tohle? Někdo mě... Někdo mě praštil do obličeje. To jsou monokly. Bojoval jsem proti zločinu. Ne, proti zločinu ne. Obraťme list. Rachel, má kamarádka z dětství, a Gordon? Jste to vy, i když se osobně vůbec neznáme? Nejsem Batman.

Jsem Bruce Wayne. Takže městem se šíří plyn strachu a vy jste nám přišel říct, že nejste Batman? Přesně tak. Vystihl jste to. Víte, kdo vám to potvrdí? Ta-ta... tamhle! Stojí za vámi Batman! Bruce Wayne říká pravdu. Vážně není Batman. - Špatnej hlas.

- Chci říct... Už nevím, jak vám mám dokázat, že nejsem... Co to kvádro? Kurva! Chápu, proč si myslíte, že jsme jeden člověk, ale... - Mám na zádech kápi, že jo? - Jo. Dívejte, tady nás máte. Dvě naprosto samostatné osoby. - Ahoj, Batmane. - Nazdárek! Jak se máš, Batmane?

Mám se moc dobře. Jen si užívám běžný den, kdy nejsem Bruce Wayne. No... už tomu věřím. Kdybychom byli jeden, zvládl bych tohle? - Batmane, jak to dneska šlo? - Docela dobře. Jen jsem... Jen jsem se snažil bojovat proti... ale pak Hádankář najednou...

Clayface. Přiznej, že jsi Batman. Poslyšte, můžeme tu donekonečna řešit, kdo je a kdo není ten tajemný Batman, ale měli byste si připustit, že je Batman možná napůl člověk a napůl netopýr, který ani žádnou tajnou identitu nemá. Batman... mi tu rukavici daroval. - Protože jste kámoši?

- Přesně tak. Je to fakt borec. Říkal, že máme zajít na rande. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Seems legit.

241

Odpovědět

Legendary!!!!!!!!

233

Odpovědět

Tak na premieru novyho batmana asi nakonec nepujdu, nechci riskovat ze se tam kvuli College humoru budu porad debilne smat :D

223

Odpovědět

Scénka s vodou bola naj :D :D

222

Odpovědět

Predchádzajúce diely perfektné, tu to tlačenie na pílu ale výustilo až do trápnosti...

1849

Odpovědět

to odcházení už tu bylo, ale břichomluvectví s vodou bylo dokonalé

212

Odpovědět

Po techto videjich uz pro me Batman nebude nikdy jako driv :D

194

Odpovědět

S Batmanem to jde z kopce co si vybral tenhle hlas. Měl zůstat u Al Pacina.

1976

Odpovědět

A tys měl zůstat v tý díře, ze který jsi vylez.

1839

Odpovědět

+BurgSorry poslední díra ve který sem byl patřila tvojí máti a slyšel sem že je tam teď plno.

2035

Odpovědět

"Co to kvádro?" - tak to už mě rozsekalo :-D

202

Odpovědět

Jsem doufal, že bude i "Harvey Dent. Can we trust him?"

203

Odpovědět

Skvělý, asi nejlepší (a nejdelší) Batman od College Humoru :D
Už se těším na další díly, doufám, že to BugHer0 sfoukne před 26.7. :D

194

Odpovědět

Bruchomluvec skoro ako Jeff Dunham :D

193