Thumbnail play icon

Severní KoreaGeography Now!

Přidat do sledovaných sérií 45
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:4 146

Náš průvodce Barby, který má kořeny v Jižní Koreji a žije v Americe, nám poví něco o Severní Koreji, ačkoliv podle Severokorejců by na něco takového rozhodně nebyl vhodný kandidát. Dá si při tom ale záležet, aby zůstal objektivní a díval se dále, než jen na senzační novinové titulky o nadcházející třetí světové. Pokud se chcete dozvědět více o severokorejské komunitě v Japonsku, máme tu přeložené jedno video od Voxu s touto tématikou.

Poznámka:
Dennis Rodman je bývalý americký hráč basketbalu a wrestler, kterého si severokorejský vůdce Kim Čong-un z nějakého důvodu oblíbil, a který KLDR docela pravidelně navštěvuje. Sám tvrdí, že o politice spolu nemluví, prý doufá v otevření dialogu namísto války. 

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

samé lži... severna korea je slobodnejsia ako usa. Kapitalisti budú vždy tvrdiť, že komunistické krajiny sú zlé, ale opak je pravdou. Severna korea je bohatá a krásna a slobodná komunistická krajina...Nepočúvajte židojašterov, obrátte sa na aštara.

327

Odpovědět

WTF??? X-/

10

Odpovědět

Ocenil jsem, jak si tento díl zachovává autorovu objektivitu, byť má sám kořeny v J. Korei. Geography Now rozhodně stojí za sledování a překlady! Díky!

220

Odpovědět

Škoda, že nezmínil Československo. Přece jen tam ještě jezdí naše tramvaje.

81

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)