92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 613
Počet zobrazení:16 577

A mám tu pro vás povedenou verzi hitu od skupiny Black Eyed Peas, který obsazoval přední příčky mnoha nejrůznějších hitparád. Přeji příjemnou zábavu....

Přepis titulků

Mám takovej pocit, že včerejší noc nebyla moc dobrá, protože má hlava není úplně v pořádku a to pitomý slunce nějak moc svítí. Krvácí mi noha... a moje oblečení smrdí jako ohořelý a asi jsem během večera ukradnul draka a se svou holkou jsem se strašně pohádal.

Hlava jako střep.Včera jsem to přehnal. Kopnul jsem do sebe brufen.Pak jsem ho vyblil. Nemůžu najít mobil.Aha, tady je. Nechal jsem ho v toustovači.Dvanáct zmeškanejch hovorů? Vím, žes mi to naschvál nezvedal, protože ses vykusoval s Karen.Nesnaž se lhát. Rachel tě viděla. Nesnáším tě a už mi nevolej,ty kupo sraček. Mimochodem jsem na oplátkuMikeovi ukázala kozy.

Kurva. Kurva. Kurva. Kurva. Tak to je v háji. Pěkně jsem to podělal. Ale Karen Patrick?Ta holka je kus. To je určitě ona.Gratuluju, mistře. Karen Blatt?Asi jdu znova blejt. Dnešek bude pěkně dlouhej. Snad se aspoň u Mickeyho nadlábnu a čím dál víc se mi zdá,že jsem si zlomil hnátu, protože ji vůbec necítím a matně si vybavuju nějakou bitku.

Do hajzlu, to je máma, co jí mám říct? Přece nechci, aby mi zabavila auto. Včera jsem se měl dobře.Chlast! - Pilně jsem studoval.- Nedělej debila! Napsal jsem esej...Vejška!

o bardovi.Shakespeare je homouš! Šel jsem brzo spát.Jde se chlastat! Jím pořád zdravě.To je žrádlo. Někdo mi volá, mami. Taky tě mám rád. Ahoj, plyšáčku.Jak je? Podělal jsem to. - Pil jsem tequilu.- Co to má bejt?

Pěkně mě rozes*ala. - Miluju tě, Gino.- S Karen Blatt? Udělal jsem pár chyb. Co že se stalo? Teď už si vzpomínám. Vyjel jsem po Mikeovi.Dal jsem mu přes hubu. Zvednul se, vzal baseballku,ožralej jsem se nebránil. Fláknul mě dost silně do nohya já jsem omdlel.

Vzbudil jsem se tady a už je mi všechno jasný.Takže znova... Mám takovej pocit, že včerejší noc byla dost dobrá. Dostal jsem se do parádní bitky a navíc mám skvělýho draka. Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co po 6 letech i po 10 letech je to stále super pisnička

00

Odpovědět

Stále, aj po 6 rokoch je to vtipné :)

110

Odpovědět

Chtělo by to Re-edit :), jinak super písnička :)

230

Odpovědět

Me jede.

222

Odpovědět

video nefunguje

192

Odpovědět

Na Key of Awesome to nemá, ale dobrý to je :)

223

Odpovědět

Opravu čeho?

206

Odpovědět

prosím o opravu

191

Odpovědět

stokrát lepší něž posranej originál .....

182

Odpovědět

brutus :D

180

Odpovědět

Dobrá parodie... (btw. v 1:00 se koukněte na čas u toho mobilu... a hned poté na čas jak ho drží v ruce)

180

Odpovědět

teda Black eyed peas sem poslouchal ted spis roc takze takoveto nemam moc v lasce.. a mam rad kdyz nekdo paroduje neo co nemam moc v lasce :D.. a mam ted super draka xD

181

Odpovědět

Proc mi to uz nejede??? pise to EMBEDDING THIS VIDEO IS DISABLED BY ITS OWNER

180

Odpovědět

No prostě gooood :-)))

180

Odpovědět

na tvojí :)

180

Další