91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:589
Počet zobrazení:8 898

Třetí video z dílny skupinky, která si říká The Lonely Island. Tentokrát se jedná o další parádní song s absurdním textem o oslavě plavby na lodi. Kromě ústředního tria uvidíte i rappera T-Paina.

Přepis titulků

Překlad: scr00chywww.videacesky.cz Týjo, výlet na lodi pro tři zdarma! Koho bych tak měl vzít s sebou? - Kiva.- Jo! A... T-Paina. Hustý. No do prdele!

Připravte si osušky,tady se to rozjíždí. Všichni pojďte na palubu! Ale buďte kurva na pozoru. My tomu šéfujem. Jsem na lodi!Jsem na lodi! Koukejte na mě, plachtím si na lodi! Jsem na lodi!Jsem na lodi! Pořádně si tu zasranou loď prohlídněte!

Jsem na lodi, mrkej na to, zmrde! Plavím se na lodi po širým moři. Rychlostí pět uzlů, až mi vlaje kabát. Nedoženeš mě, zmrde,protože jsem na lodi! Vyfoť si mě, jsem na lodi, hajzle. Pijem šáňo, protože je to lahoda. Mám s sebou plavky a žabky. Griluju si tu masoa ty se morduješ s kopírkou.

Jedu na delfínovi, hážu salta. Cákám na všechny okolo. Tohle není akvapark, tohle je realita. Jsem na lodi, zmrde,na to nezapomínej. Jsem na lodi a jedeme rychle. Mám šátek s námořním motivem. Jsem král světajak Leo v Titanicu. Jestli jsi na souši,tak nejsi v mojí kůži.

Jděte do prdele,tahle loď je skutečná! Do hajzlu se zemí,jsem na lodi, zmrde! Seru na stromy,já šplhám po bójkách, zmrde! Jsem na palubě s kámošema, zmrde! Lodní šroub hučí, ty zmrde! Mámo, kdybys mě teď viděla. Stojím na přídi s rozpřaženýma rukama. S touhle lodí doletím až na Měsíc.

Stejně jako u Toyoty,nic není nemožné! Netušil jsem,že někdy budu na lodi. Na velký modrý silnici. Poseidone, mrkej na mě. Nemyslel jsem, že se dočkám dne, kdy si pro mě loď pojede. Věřte mi, když vám povím, že jsem vojel mořskou pannu.

Jsem na lodi! Zírejte na mě, jsem na lodi! Jsem na lodi!Jsem na lodi! Čumte na tu zasranou loď!

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nuda

2113

Odpovědět

jsou bozi a trepu se na kazdy dalsi song..neexistujou nejaka videa s nataceni?natocit tohle nebude otazka jednoho dne a sestrich absurdit ktere pritom vzniknou musi kazdeho fanouska prinejmensim pobavit.

201

Odpovědět

Jorma je proste rostomilej:)

200

Odpovědět

Já prostě nemůžu z tohohle *Fuck land im on a boat madafaka* a jak do toho T-pain zazpívá *madafakaaa* :DDDD

211

Odpovědět

to Jaris: kdybys vedel, tak lil wayne zalozil slavu s autotune kterou okopcil od T-Paina. Ten s tim zacal jako prvni

180

Odpovědět

Toto som si mohol zaspievať, keď som na výlete vesloval :D

180

Odpovědět

video a text jsou vtipný... [ironie] a ten autotune tomu dodává šťávu... tohle bude hudební klenot, hned jdu koupit jejich album [/ironie]

1910

Odpovědět

redbin: Nejsou smazaný, jenom dočasně nefungujou. Brzo už se snad všechno vrátí do normálu.

190

Odpovědět

Dost videí je smazanejch, velká škoda!

180

Odpovědět

lil wayne v podobě T-Paina :D :D :D

186

Odpovědět

Seru na stromy já šplhám po bojkách..:D to je borec jak neco..:D xD

180

Odpovědět

Prej lil Wayne tak to je dobrej blbec.. :D xDDD Lil WAYNE! :D tvl to je T-Pain!!!

180

Odpovědět

K tomu šampusu, čo tam spomína (Santana champ) - skutočne existuje šampus s menom Carlosa Santanu, The Lonely Island mu dokonca venovali jednu skladbu, Santana DVX :-) nájdite si na Youtube

180

Odpovědět

JAkej Lil wayne? :D snad T-Pain ne? :D

180

Odpovědět

Je este nejake video, kde zpieva ten treti z TLI? Alebo dostal prostor iba v tejto piesni?

180

Další