Přidat do sledovaných sérií 13
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:532
Počet zobrazení:8 285

Nemám rád Vánoce (J'aime Pas Noël) je název písně, kterou před loňskými Vánoci napsal a nahrál nyní 21letý student, bloger a moderátor Cyprien Iov alias Monsieur Dream spolu s hudebníkem, který si říká PV Nova. Jak už název písně napovídá a jak sami uvidíte, jejich přístup k Vánocům je opravdu poněkud svérázný, takže radím brát toto video s nadsázkou. :-) Pozn: Ve Francii nosí dárky Papa Noël (Père Noël), který do domu sestupuje komínem a s naším "Ježíškem" nemá příliš mnoho společného, podobá se spíše známému Santa Clausovi. Nepřekládám ho tedy v tomto videu jako "Ježíška", i vzhledem k narážce ke konci klipu. Cluedo je desková společenská hra, při které si hráči vylosují karty a pomocí dotazování se snaží uhodnout, kdo, kde a čím spáchal vraždu. Titulky jsou i po zkrácení a vynechání některých částí textu trochu rychlejší, protože až na refrén se v písni zpívá opravdu ukrutně rychle.

Přepis titulků

To máme krásný oheň. Jestli přijde tudy, pěkně si spálí prdel. Prevít jeden tlustej. NEMÁM RÁD VÁNOCE Santa! Už jako malý kluk jsem Vánoce nemohl vystát. Moje dopisy si ten tlustej fousáč ani nečetl. Nebo si pletl Nintendo a Cluedo.

Jestli toho hajzla potkám, za rámeček si to nedá. Ať se mě neptá, jestli jsem byl letos hodný. Holku nemám a jsem bez práce. Ze sobů mám fóbii a skřítků se bojím. Na vánoční pozdravy od babičky kašlu. Každý rok to do nás tlačí už 3 měsíce dopředu. Za chvíli budeme vyndávat stromek už v březnu. Adventních kalendářů si kupuju 24, tak strašně se nemůžu dočkat.

Dárky kupuju den dopředu. Už se těším, jak zase strávím hodiny ve frontě. Přišel jsem pozdě. Už jsem nesehnal Barbie Štětku pro 6letou sestřenici. Milý Papa Noeli, nesestupuj k nám prosím z nebe. Tvůj mejdan se letos nekoná.

Kudy chodí Papa Noel, když nemá dům komín? Prdelí. Zase jdeme k nějakým cizím lidem. To jsou teda zjevy, jako v panoptiku. Prý jsou to mí příbuzní. Nějak jsem je nepoznal. Z lososa s čokoládou a krůty nadívané Ferrerem se mi chce zvracet.

Jdu to vyplivnout do jesliček. Sorry, tři králové, jak že se to jmenujete? Melichar, Baltazar a... Harry Potter! Jesličky mě nebaví, ale... už mám skoro na jazyku jméno toho děcka tady. Dávání dárků nebylo nikdy mou silnou stránkou. Ještě tak dostávání.

Někdy. To je pro mě? Ne! Co tam je? Co to je? Dáreček! Překvapení! Překvapení! Co to je? To byl křeček? Za ty její hnusný dárky dám mámě Marca Levyho.

To jsi hodný, ale tuhle už jsem četla. Super, od bráchy zase radiobudík. Stejně jako loni ho uklidím do koše. Milý Papa Noeli, nesestupuj k nám prosím z nebe. Tvůj mejdan se letos nekoná. Jak stihne Papa Noel obejít všechny lidi? Jednoduše.

Chodí jen k bohatým. Zmrazit! Koule mrznou na girlandách. Zuby drkotají, sněhu mám po krk. Asi sbalím Noelovu starou, ať má vztek. Ale je kosa a jsem celej zmrzlej. A... střih! Samantho, než odejdeš, stav se na účtárně. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já mám něčemu takhle rychlýmu problém rozumět v češtině. :D

222

Odpovědět

on: U písničky je to jednodušší, tam je k dispozici text, takže v tomhle videu stačilo odposlechnout jen těch pár vět mezi tím. :-)

202

Odpovědět

LaBleue: super ja nvm jak dokazes prelozit tak rychlou francouzstinu :D ja sem rozumel jen hamster esi to rikaji vubec podobne jan anglicani :D

201

Odpovědět

song dobrej krecek dobrej babicka hrajici na hul dobra :D

191

Odpovědět

Křeček :D Dostalo mě to!

192

Odpovědět

Matte : Mi to povídej taky si to o sobě myslím, co už no.. život jde dál..

191

Odpovědět

To byl křeček ? :D pustam si to asi 50x ale vzdy sa natom zasmejem :D

211

Odpovědět

JaaJ: jaaaaaaj ty jsi vazne psychous... :-D

181

Odpovědět

Dík za odpověď, jen sem si nebyla jistá, kterej je kterej :) bonne nuit!

181

Odpovědět

Nightie: Ta melodie na začátku refrénu je ze známé vánoční koledy "Petit Papa Noel": http://www.youtube.com/watch?v=pdlWrDSTQ4Q
Chillychilly
: Jo, Arrypotteur mě u Francouzů taky baví, lepší už je jenom to jejich vytrvalé "Vaklavavel". :-)

181

Odpovědět

pisnicka nic moc ale kvuli ty bruetce jsem to videl uz 6x

200

Odpovědět

Díky, tuhle melodii si budu broukat ještě na silvestra :-D

180

Odpovědět

Miluji, když francouzi vyslovují Harry Potter, krása to jejich arrrry potter. :D No, pár slovíček bych vynechala, ale i tak mě to rozesmálo. Joyeux Noël

200

Odpovědět

Adbadel: "Ten krátkovlasej" je Cyprien Iov. :-)
Tomy: Díky :-), ale paní učitelka by to určitě taky přeložila :), spíš byl problém, že jsem skoro všechno musela krátit, protože tam ty věty mají hrozně nahuštěné a titulky mi pořád ukazovaly "too fast!".
Ostatní: Souhlas, že zakomponování Samanthy byl od chlapců mazaný krok. :)

Díky všem za komentáře a přeju šťastné a veselé Vánoce!

190

Odpovědět

Moje chyba :D A ten náš nick je opravdu pěkný :P

180

Další