Přidat do sledovaných sérií 32
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:689
Počet zobrazení:7 771

Jimmy Kimmel vyzpovídal Setha Rogena o tom, jak probíhalo jeho první setkání s tehdy neznámou Megan Fox. Byl to trapas, ale dnes už to bere s humorem. Do komentářů pište, jestli máte zájem o další přeložené rozhovory z amerických talkshow.

Přepis titulků

Náš první host je další z řady komiků, za které můžeme děkovat Kanadě. Můžete ho znát z filmů Travička zelená, Superbad, Zbouchnutá a od zítra ho můžete vidět v kině s Adamem Sandlerem ve filmu Komici. Přivítejte Setha Rogena! Pokaždé, když tě vidím, jsi víc a víc fit. Přijde mi, že přicházíme o dalšího člena klubu. - Já vím. Zklamal jsem tě. - Vůbec se mi to nelíbí. Měl jsi vidět výraz Vincenta D'Onofria, když mě spatřil.

"Přišli jsme o dalšího." - Ukápla mu slza? - Přesně tak. - Jedna tučná slza. - Můžu se na něco zeptat? - Na něco politického? - Vážně? Tak jo. Jsi z Kanady a my moc nesledujeme tamní dění. Něco se k nám donese, víme o hokeji a pijeme javorový sirup, ale je pravda, že musíš čekat šest měsíců na ledvinu, i když ji třeba nechceš? Jak to tam chodí?

Zdravotní péče je skvělá. Když mi bylo šest, usekli mi hlavu a do čtyř týdnů ji přišili. A bylo to víceméně bez trvalých následků. Měli ji na ledu a všechno proběhlo v pořádku. - Další důvod volit Obamu. - Asi jo. Kolikrát jsi tady u nás už byl? V tomhle pořadu jsem už potřetí.

Když jsem tu byl poprvý, tak to byl největší den mýho života. - Ne proto, že jsem byl poprvé u Kimmela. - Jo, to mi došlo. Bylo to proto, že jsem poprvé potkal Megan Fox. Přímo tady v pořadu. Bylo to ještě předtím, než ji proslavili Transformers. Byl jsem u sebe v šatně s několika kamarády. Žádná baba, samý chlapi. Takovej já jsem.

Přišla za mnou do šatny v tričku a teplákách a všichni v místnosti zmlkli a zírali. Mysleli, že je to nějakej dárek. "Ten Jimmy Kimmel je borec!" "Fakt se tu o hosty staraj. Leno ti dá akorát kšiltovku." Tak jsem byl natěšenej. Ona mi pak vysvětlila, že je herečka, která bude jednou z největších hvězd na světě. A že je prý nervózní, tak jestli bych nezůstal na pódiu, až na ni přijde řada.

A pak došlo k incidentu, co si tak vzpomínám. O tom jsem slyšel. Poznamenalo tě to. Ne na celý život, ale na tvůj dosavadní život. Stalo se to před dvěma lety a musím říct, že ty dva roky byly těžký. Takže když přišla na řadu, nevím, jestli jste někdy viděli talkshow... - Já jo. - Ovšem. Mužský host se obvykle uchýlí k polibku na tvář dámského hosta, když přichází na pódium.

A já si říkal, že tohle může být moje jediná příležitost políbit tuhle krásnou slečnu. Tak jsem to chtěl udělat, ale co si pamatuju, tak mi v tom vysloveně zabránila. A odmítla mě tak v přímém přenosu. A tak si to já pamatuju. Našli jsme v archivu záznam tohoto incidentu. Někdy si takové věci člověk pamatuje horší, než doopravdy byly. Modlím se, abych si to pamatoval špatně. - Ona tě o to sama požádala.

- Přišla ke mně do šatny. - Chtěla, abys tu zůstal. - "Prosím, moc by mi to pomohlo." - Mohl bys zakročit, kdyby nastala trapná chvíle. - Přesně tak. Přihodit vtípek. Podíváme se, jak to probíhalo. Přichází Megan Fox. Byla to její první účast v talkshow. Megan Fox! - Sluší jí to. - Páni. Tys ji políbil. - To vyšlo.

- A teď já. Jde k tobě a... - Podíváme se na to zpomaleně. - Ne! Skoro to vypadá, jako bys čekal francouzáka. Myslel jsem, že si s ní užiju, jedinečná šance. Ještě jednou! Líbí se mi, jak pokýveš hlavou. Jako by sis říkal: "Ovšem, to se mi stává pořád." "Samozřejmě, už je to tu zas."

Jsem na to zvyklej.

Komentáře (70)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opět nefunkční.

10

Odpovědět

not found

10

Odpovědět

Opět funkční.

00

Odpovědět

neeee, to sem chtěl zrovna vidět, ku*va

00

Odpovědět

Mělo by to fungovat.

00

Odpovědět

not found :(

00

Odpovědět

Opraveno :)

00

Odpovědět

prosim o opravu :D

180

Odpovědět

Opraveno.

180

Odpovědět

question of the day: Is scr00chy trolling? :)

192

Odpovědět

Tak teď zase funkční :)

181

Odpovědět

a opět nefunkční xD

180

Odpovědět

A pro změnu opět funkční :)

181

Odpovědět

Video opět nefunkční.

180

Odpovědět

Video opet funkcni.

181

Odpovědět

Je to nějaký rozbitý :(

180

Odpovědět

děkuju za opravu, video je bezva :-)

180

Odpovědět

Video opraveno

181

Další