Thumbnail play icon

Budování hranice ve 4600 metrechVox

Přidat do sledovaných sérií 32
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:3 028

Tým Voxu vycestoval do Nepálu, kde vysoko v Himalájích žije několik izolovaných komunit v takzvaných nestátních prostorech. Jejich způsob života se ale mění, a to i kvůli čínským opatřením na hranici s Nepálem.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ok sem mladej a blbej takže mi prosím někdo vysvětlete k čemu jsou tradice ? (stovky let staré) Co přinese ta škola lidem kteří vyrůstají v nové době a je jim nejspíš dost u pr*ele co se dělali jejich předkové... ...dokáže jim to nějak zlepšit život ? nebo komukoliv jinému ?

06

Odpovědět

Mno, třeba svoboda slova je taky vlastně jenom tradice.
Obsahuje to nějaké zkušenosti, řekl bych. I když jsou některé velmi staré, mohou být nadčasové. Ale je to dobrá otázka na zamyšlení... :)

51

Odpovědět

Proc tem ciganum co maji ty Yaky neporadili jak se pestuji kravy vsude jinde na svete? Proste je nahnat do ohrady a nazdar. uz se nemusi podvolit vuli kam chteji Yakove jit. Jasny, museli by tu pudu obdelavat aby byla porad urodna..ale i tak.
A nerikejte mi, ze tam neni nakej obchod kde by prodali zive yaky ci jejich maso za penize.
To sou proste jen lidi jako cigani - hledaji vymluvy misto aby se snazili neco udelat.

228

Odpovědět

seš pičus.

40

Odpovědět

1:48 - Nevzpomínám si, že by eskymáci žili v Antarktidě. Ale už je to nějaký pátek, co jsem ze školy pryč, svět se mění, tak kdo ví, jak je to dnes :D

61

Odpovědět

Opraveno.

21
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)