2013: Reklama #1Whose Line Is It Anyway?

Přidat do sledovaných sérií 56
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:6 985

Rádi byste zhubli do plavek? Nechte si poradit od Ryana a Colina, kteří vám ve hře Reklama (Infomercial) poradí, jak na to.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video nefachčá.

00

Odpovědět

Bohužel, nenašel jsem alternativní zdroj.

00

Odpovědět

něco je dobré a něco už zase tolik ne :)

71

Odpovědět

Podle mně je to nesmisl, tito vynálesy nemohou pomocy na tuk a shubnout do plavek, vždyť je to jen mob na podlahu! Jednou my kamarád řykal, že mu ségra doporučyla, še jestly chce vipadat atraktyvňeji na plážy a konečně zbalyt nějakou přýtelkyni, tak ať si strčý braboru do plavek. On mněl totyž strašně malí penis (vyděl jsem ho na vlastní zadek), jenše kdyš to udělal tak se mu všechny dývky na plážy smály, mýsto abi obdyvovaly jeho falešný velkí penys. Aš pozdějy zjistyl proč, on si totyž tu bramboru dal dozadu, ne dopředu. Ty dýfky si asy mysleli že se pokakal.
O něj ale nejde, on bil trochu jednoduššý. Já sem se od něj poučyl a tu bramboru si za ten penys přyvázal (taki ho mám malí), abi my nějak nesjela dozadu a já nezažyl stejnou ostudu jako on. No ale taky se my všichny smály, nevým proč, když byly všychny nazý jako já.

1114

Odpovědět

TLDR

72

Odpovědět

vím že je to jen prdel ale i tak se to tímhle stylem psaní nedá číst :D

170

Odpovědět

+BiatchCo čís, ale napsat to. To musí zabrat celé odpoledne :D

260

Odpovědět

+(Pepek)A nebo jen 3 minuty, pro některé jedince :D

10

Odpovědět

Položme si základní otázku: "Koho to zajímá?" :)

21
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)