Přidat do sledovaných sérií 75
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:372
Počet zobrazení:3 223

Je čas na trochu zpráv, které vám kromě "normálního" Colina přinesou i následující moderátoři: Heather - přitroublá kosmetička, která využívá příležitosti k propagaci svého kosmetického salónu Wayne - účastnice filmu "Divoké holky", která čím dál tím víc ztrácí zábrany Ryan - přivydělává si jako operátor erotické linky, který své druhé povolání vykonává během předpovědi počasí

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zcela nevtipné, šťáva došla.

224

Odpovědět

Co to měl Wayne kolem hrudi za pásek?

33

Odpovědět

Na mikrofon.

100

Odpovědět

Tipuju nějakou součást bezdrátového mikrofonu.

80

Odpovědět

Sakra ta Heather je tak rozkošná. Přesně tyhle typy bloncek mám nejradši :D ... Na takový zprávy bych se fakt díval každej den. Né jak na ty komedianty na Nově :D

172

Odpovědět

:D Úžasný... jen v 00:13 "ji nemůže zastavit" - nedával bych tam to "ji", trochu to tim strácí ten dvojsmysl.

151

Odpovědět

Neztrácí se, schválně jsem zvolil infinitiv "zastavit", aby tam ta pointa zůstala. Ji jsem tam dal proto, že nemůže zastavit tu závislost. Nemůže zastavit se k tomu nehodí, muselo by to být "nemůže přestat" a to už se ztrácí ten vtip s brzdama úplně.

110

Odpovědět

02:27 - "Did I mention It's gonna be wet?"

47

Odpovědět

Konečně zprávy, na které bych se díval.

381

Odpovědět

Parádní videjko :) Pro neagličtináře bych možná ještě doporučil doopravit titulky (chybějící slova, "Hang on"..) a přeložit i popisky rolí herců.

012

Odpovědět

Ty role jsou rozepsané v popisku videa :) Do obrazu by se překlad nevmáčkl, když už tam herci rovnou mluví, a nikdo by to nestihl ani přečíst :)

301