Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:641
Počet zobrazení:15 557

Dnes nás čeká další průřez staršími i novějšími scénkami, tentokrát o letadlech a zemětřesení.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz LETADLA - Wilbure, věř mi. - Dobře, Arvile. - Připraven? - Jasně, převezmu řízení. Nápisy, které byste chtěli vidět vlát za letadlem. Pomoc, hoří motor. Pokud to přečteš, jedeš moc blízko mně. Kapitáne, všechno v pořádku, stabilní kurz, budeme přistávat za 45 minut.

Myslel jsem, že ty jsi kapitán. Pardon, vyměníme se. To je moje margarita, díky. Otevři dveře kokpitu! V letadle jsou hadi... Jsou tam hadi... jedl jsem a pil ze svého kelímku a najednou... Mluv normálně, chlape! - Proboha, má hada v kalhotách!

- Já ho vytáhnu! Střih, střih, střih! To bylo příšerný! Kdybyste předstírali, že jste opravdoví herci, bylo by to lepší! Zkuste to jako... Elvis Presley, Christopher Walken a James Brown! Myslím, že bychom měli přistát támhle. Sklapni! Vyměníme se! Přisámbohu, že půjdem dolů za 45 minut.

Mrkej na radar! Bouřka! To je zlé. Pusťte mě! Lidé, vedle kterých byste nechtěli sedět v letadle. Pane? Prosím... Letím poprvé! Správně bych měl sedět v kokpitu. Kde je toal--?

Tak nic.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2:08 Není to Key?(nebo Peele, nevím kdo je kdo)

342

Odpovědět

Jo, je to Key. Hostoval v několika dílech WLIIA.

51

Odpovědět

Nevím jak ostatní, ale mě mnohem vyhovuje, když se písně překládají doslova bez toho aby se v textu rýmovali. Pro někoho kdo tomu aspoň trochu rozumí je těžký vnímat co říkají a zároveň číst titulky, když je oboje jiný. To že se to rýmuje si člověk zvládne odvodit už z poslechu. :)

10321

Odpovědět

Nevím jak ostatní, ale já mnohem víc ocením, když někdo dokáže zachovat většinu původního významu a zároveň vytvořit rým. Od doslovného překladu je tu google.

5110

Odpovědět

+hAnko92:16 je myslim dobry vzorek pro "nevim jak ostatni"

21

Odpovědět

výborný, ale na konci letadel bych změnil "tak nic" na "už nic" aby to bylo trošku jasnější co tím Colin myslí ;)

347

Odpovědět

:D 10/10 jako vždy

287