Batman vyslýchá JokeraBadman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 335
Počet zobrazení:15 592

Před nějakou dobu jsem pro vás překládal skeč Tajemný Batman, a jelikož sklidil u fanoušků poměrně velký úspěch, natočil College Humor s Batmanem několik dalších videí. V tom dnešním uvidíte, že se netopýří muž při výslechu s nikým nemazlí, což může být v jisté situaci docela problém... Do komentářů pište, které video s Batmanem se vám líbilo víc.

Přepis titulků

Klaun Třasořitka, který se opil a vyváděl na dětské narozeninové oslavě. - Co můžete říct na svou obhajobu? - Dobrý večer, komisaři. - Co to je? - Není to... - Já vím, kdo to je. Zdravím. Chcete vědět, jak jsem přišel k těmhle jizvám? To ale znamená, že Batman vyslýchá... Panebože. Honem! Honem! Moje hlava.

Vidím rozmazaně. - Proč mě mlátíte do ruky? - Chtěl jsi mě, tady mě máš. Vždyť ani nevím, co jste zač. - Kde je Dent? - Nemám tucha, kdo to je. Asi jste mi zlomil ruku na vázání balónků. Jseš špína, co zabíjí za prachy. Ne, já jsem Třasořitka. Špína je jinej klaun, co dělá na... Bože!

- Kde je Dent? - Já fakt nevím! Leo Bonner si mě objednal na synovy narozky. Dělám kouzelnický triky. Mám jedno pravidlo. Moc mě mrzí, že jsem porušil vaše pravidlo, obří netopýre. Dal jsem si jen dvě piva a trošku sherry na vaření. - Co to je? - Takový silnější víno. Do háje.

Honem! - Tak kde jsou?! - Kdo? - Kde sakra jsou?! - Kristepane! Kdo? Kde sakra jsou?! Zbořil jsem se na narozeninový oslavě! Omlouvám se! Batmane, stůj, stůj, stůj! Tohle není Joker. Je to narozeninovej klaun. Už ho nemusíš mlátit do ksichtu.

- Vážně? - Není to Joker. - Je to Joker. - Ne, není. - Vypadá tak. - Ne, podívej se pořádně. Není to Joker. - Dva klauni? - Jo. Abych řekl pravdu, trochu jsem to tušil. Jo. Bylo mi trapný přestat, tak jsem si ho podal. Dal jsem ti nakládačku, kterou sis nezasloužil, ač jsi ji potřeboval.

On ale nic neudělal. - Harvey Dent... - Jasně. - Dá se mu věřit? - Ne, to už jsme řešili. Odsud se nedá nikam jít. Promiň, šmudlo. - Nechceš... Nechceš jeden můj dalekohled? - Ne. O 20 MINUT POZDĚJI Moc se omlouvám, Třasořitko.

Trochu se nám to pomotalo. Můj otec byl velký piják a vyvrhel... Už dost! Kde sakra jsou?! Mluv, šmejde! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2:23 to ztrapene "aaaaaaaaah" super :D

190

Odpovědět

Where are they? Who? Where are they? ... - ten hlas je přesnej

210

Odpovědět

Ten Batman je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

221

Odpovědět

Ten Joker je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

195

Odpovědět

Tajemný Batman je skvělej nápad ... Harvey Dent ... Can he be trusted?

196

Odpovědět

katu-ska: Já už ho viděl asi 15x a jsem na tom stejně. :-D

180

Odpovědět

Děkuju strašně moc za tohle video...Sjíždím ho už asi po desátý a strašně se u něj tlemím :D

210

Odpovědět

2Hoovado: Ok, díky. Alespoň už máme jasno :)

180

Odpovědět


Odpovědět

BugHer0, Shadows: ne, dalekohled je správnej překlad, je to narážka na scénu z Batman Begins kdy Batman sleduje dodávku drog pro Strašáka a na balkoně potká malýho kluka, jehož rodiče se hádají. Ten mu říká že mu to kamarádi nikdy neuvěří a Batman mu dá svůj hi-tech dalekohled, kterým sledoval místo předávky drog...

180

Odpovědět

mazec, batman mimo, gordon mimo... :D super, to nemá chybu :D

180

Odpovědět

:DD

180

Odpovědět

směju se na plné kolo, úsměv od ucha k uchu

180

Odpovědět

Doporučuji i tohle: http://www.youtube.com/watch?v=w2yv8aT0UFc :))

185

Odpovědět

"To není Joker. To je narozeninovej klaun." A prásk mu :D

192

Další