Thumbnail play icon

Svaté knihyNeděle s Lubachem

Přidat do sledovaných sérií 9
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:207
Počet zobrazení:5 222

Zondag met Lubach (Neděle s Lubachem) je nizozemský televizní pořad, ve kterém Arjen Lubach vtipně komentuje aktuální dění. V tomto videu se zabýval teroristickým útokem v Londýně a přišel s neobvyklým řešením podobných událostí.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejhorší na tý nizozemštině je, že to chvílema zní jako angličtina (aspoň v případě jeho výslovnosti) a člověk má nutkání se tomu snažit rozumět. :D Jinak díky za překlad, vtipnej týpek. Doufám, že od něj přeložíte ještě něco.

260

Odpovědět

Nutkání je oprávněné a bude sílit. Nizozemština totiž spolu s angličtinou a němčinou (+3) tvoří skupinu západogermánských jazyků a je v některých ohledech považována za jakýsi mezistupeň mezi oběma jazyky (is - is - ist). Stejně jako ostatní jazyky navíc velmi ochotně přebírá anglické výrazy a to i v případě, že má vlastní (tady např. checken). Přidejme k tomu, že Nizozemci angličtinu rádi používají a dojdeme k tomu, že něco z toho, co v dalším videu bude znít jako angličtina, bude angličtina.

111

Odpovědět

Jebat Islám!

1214

Odpovědět

Teofil fuj!

213

Odpovědět

Tady máte něco inteligentního na překlad
https://www.youtube.com/watch?v=Qf-D1Upn-KU

130

Odpovědět

Nejvtipnější na tom byl ten jazyk :-)

271

Odpovědět

Tady máte odkaz na anglickou verzi té jeho svaté záložky: https://twitter.com/arjenlubach/status/846094720837275648

101

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)