Přidat do sledovaných sérií 45
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:12 757

Herečka Sarah Shahi se objevila ve spoustě seriálů. Kromě Chicago Fire, o kterém se baví s Craigem, například v Lovcích Duchů nebo v seriálu Ray Donovan. Ke Craigovi přišla s dobrou náladou, díky které má rozhovor rychlý spád.

Přepis titulků

Vítejte zpět. Mým dalším hostem je krásná herečka. Objeví se v seriálu Chicago Fire, který se vysílá ve středu večer na čem? - Asi NBC. - NBC. Půvabná Sarah Shahi. - Takže... - Ano? Sarah, hodně lidí se bude divit, proč jsi neudělala tu klasickou talk show procházku, aby si každý mohl prohlédnout tvé nohy, jako to teď dělám já.

Proč jsi se neprošla? Bolí tě noha? Jo, bolí. Běžela jsem o víkendu maraton, byla to sbírka na rakovinu. - Jakože opravdový maraton? - Jo, opravdový maraton... Celých 26 mil? Tak jo... Zkusím to říct znova. Moje definice maratonu je všechno to, co se běží dýl než dvě minuty.

- Dobře. - Tohle bylo pět kilometrů. - To není maraton. - Ale no tak, chlape... Neříkej mi no tak! Lidi se z toho můžou zbláznit. Luskají prsty, jako když hraje jazz. - Máš ráda jazz? - Miluju jazz, dokonce i blues. A slyšela jsem, že prý hraješ na foukačku a já bych chtěla, abys mi do ní fouknul... o něco později.

Umím hrát i na harmoniku. - Vážně jsi fanynka jazzu? - Jo, jsem. Loni v létě jsem točila film v New Orleans a strašně se mi zalíbilo blues a od té doby si občas zajdeme do nějakého jazz nebo blues baru a zrovna harmonika se mi nějak dostala pod kůži. - A umíš na ni hrát? - Jednu mám a chci se na ni naučit. - Možná bys mohl být můj učitel. - Asi ne, a nebo možná bych mohl. - To je ta bolavá noha?

- Jo, doktor mi říkal, že ji mám zvedat, tak proto. Tohle je noční show, že jo? Teď už jo. Líbí se mi tvoje šaty, velmi třpytivé. Jo, nějaká holka na ně vylila své třpytky. - To jsem měla připravené... - Aha. Jde o to, že všechno, co je nacvičené, jde v téhle show strašně vidět. - Já vím.

- Tím chci říct, abys byla opatrná. A co jinak? Máš malého tříletého... Ano, mám. - Tříletého člověka, tříleté dítě? - Jo, je to člověk. Máš někdy takové chvíle, kdy si říkáš: "Proč?" Většinou během monologu. - Ale jo, stává se mi to často. - Mně taky. - Mám tříletého syna, kterého miluju. - Jasně, jsou to zlatíčka, ale... Teď je ve tvé místnosti, jí všechnu tvou čokoládu a všechny terorizuje.

Naštěstí to není moje čokoláda. Nevím, je technicky vzato moje? Jestli jo, tak si ji vezmu. Podle mě mi nepatří, patří CBS. Dali ti nějakou čokoládu v NBC? - Dali mi hodně čokolády. - Vážně? Jak že se jmenuje ten pořad, Chicago Fire? - Mám jenom hostující roli v Chicago Fire. - Jasně, a to je o hasičích? O hasičích. Konkrétně hraju přítelkyni Taylora Kinneyho. - Jo.

- A on je vážně sexy. - On je... - Jako bych to sám nevěděl, holka. Támhle v rohu je kůň! - Panebože! - No jo. - Vypadá, jako by dělal něco nevhodného... - Jo, on si tak krátí čas. - Máš po ruce kapesníčky? - Počkej... - Probudila jsi v něm slizkou náladu. - No teda. A co děláš v tom pořadu, jak že se jmenuje? Chicago Fire.

- Hraješ přítelkyni toho sexy hasiče? - Jo... - Dobrá práce. Líbáte se spolu? - Hodně. Hezky. - Hasíte tam něco? - Jsem ráda, že jste vzadu měli chlast. On je tam nějaký chlast? Vážně? Já o tom nevěděl. Tohle já nepodporuju a vážně nevím, co se to tu sakra děje. Tvoje děcko běhá kolem a jí čokoládu, vzadu je chlast. Co se tady děje? - Panebože, co je zase tohle?

- To je Geoff. Kde to jsem? - Kdo to je? - Jednu věc ti řeknu. Už nejsem teplej. - Páni. - Já ti nevím. Kdyby tady byl ten hasič, byl bys na tom stejně jako na začátku. - To je tvůj teplý robotický kámoš? - Můj teplý robotický kostnatý kámoš. Už jsme spolu něco zažili. - Jak dlouho to spolu táhnem? - Dvacet třicet let... Byly jsme spolu ve Smyšlenkově.

Já byl Nesmysl a on Vydržto. - Nebo jak to bylo? - Doprčic. - Cože? - Doprčic. Doprčic a Nesmysl. - Byli jsme jako Tenacious D naší doby. - Jasně, moc ráda bych to viděla. Dobře, protože přijdou jako další, už nemáme čas, nechceš nějaké ovoce? - Ovoce bych si dala. - Co máš ráda? - Banán. - Dobře... Tady máš, sice je zahnutý na stranu, ale to by vadit nemělo.

To byla Sarah Shahi, za chvíli jsme zpět. Překlad: muezli www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle dil musi bejt tak 2 roky starej.

04

Odpovědět

Vážně? Ono je to totiž už skoro dva roky, co Craig v Late Late Show skončil...

60

Odpovědět

aha tak si dala 1 pusu s col. Kelly Severide : v 1x9

01

Odpovědět

Sleduju Chicago Fire i Supernatural a vubec si ji nedokazu vybavit..

01

Odpovědět

po troch deťoch,klobúk dole...

51

Odpovědět

Tak to je přesně ten typ holky, co tlačí tak na pilu, až je to odpudivý...

1417

Odpovědět

Jo, tak toto je ta ženská co v jednom z dílů Griffinů vykouřila cigáro z druhý strany a pak spadl do televize.
*Je opravdu atraktivní o to nic! Ještě, že máme ten chlast!

13

Odpovědět

... wow... to je kto?? @_@

13

Odpovědět

Tak toto dievca nezvladlo :(

120

Odpovědět

Na netu se najdou celkem odvážný fotky. Hmmm :-D

110

Odpovědět

Ta až se na to podívá střízlivá, tak se studem propadne. Ale zábava to byla. :D

230

Odpovědět

"Banana! Ahahaha.." ... hele, vážně je tohle sexy? Už minule s Kate Mara jsem byla spíš na rozpacích, ale tohle už mi přišlo totálně bez jiskry. I Craig se ji, mám pocit, snažil vracet k tématu dětí a práce...

322

Odpovědět

No to si vyprošuju, která vteřina toho videa nebyla sexy?! :D

161

Odpovědět

+PéťaNo, pro mě žádná, proto jsem byla zvědavá na cizí názor. Má krásný nohy, krásnej obličej, vlasy, sexy šaty... a celý to pro mě padá tím prvoplánovým humorem. Dokonce tak, že ji Craig v jednu chvíli upozorní, že připravovaný vtipy tam fungovat nebudou. Jako kdyby ji tam ani nechtěl a pozval ji někdo jiný. Jen pocit...

173

Odpovědět

+SleevaŘekl bych, že šlo zkrátka o to, že Craig je u svých ženských hostů mimo krásy zvyklý i na určitou noblesu, té zde bylo poskrovnu a Sarah to nevynahradila ani svojí bezprostředností. Prostě high standard guy.

200

Odpovědět

Přišla tam jen kvůli domluvený propagaci toho seriálu...

40

Odpovědět

Ten alkohol v zákulisí měl viditelné účinky až na pódium :-D

190

Odpovědět

aký nick má na pornhube?

600

Odpovědět

What the... :-o

90

Další