Jak se chová Huw Edwards ke kolegům v práci?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:10 992

Když Huw Edwards chce, aby jeho kolegové ze zpráv mluvili o něčem jiném, používá neobvyklou techniku.

Přepis titulků

Jsi na řadě, Huwe. Když chci, aby kolegové přešli na další zprávu, vrhám na ně ošklivý pohled. Když jsi zmínil kolegy, které máš konkrétně na mysli? Nečteš zprávy sám? Je to osamělá práce. Myslíš reportéry, viď? - Mohli by to být oni.

- Například Nick Robinson? Už chápu. Nebo Robert Peston? Lidé, co přijdou o něčem dokola žvanit. Dobře, víš co, Lee? Budeš reportér. Budu reportér, takže... A Huwe, použij sůj vražedný pohled. Zmínil jsi Roberta Pestona tlachajícího pořád dokola o konci světa a já ho musím zarazit.

V dnešních zprávách, věříme, že je šance... Můj bože! To je ono. Udělej to znovu. Musíš začít znova, nemůžu to dělat za ticha. Dnes opět tály ledovce a zjistili jsme... To reportéři neříkají. Reportéři neříkají: "V dnešních zprávách."

Musíš mluvit o euru. Omlouvám se, Davide. Omlouvám se, nevěděl jsem, že musím jet podle zásad. Mluv o eurech a ukaž, že víš, o čem mluvíš, proboha. Udělám to, udělám. Dnes... - Dnes? - Jo, dnes. Dobře, Dave, zítra... "Předává slovo reportérům."

"Dnes se..." Proč říkáš dnes? Dobře, zapomeň na to. Zítra. Víte, co jsem slyšel? Že euro... Teď to dělá. Fakt dobrý. David to nevidí. Ukaž mu to. Stupňuje se to. Davide, čekej, udělej to pořádně.

Předstírej, že jsi sportovní reportér. Mluvíš o finále anglického poháru z loňského roku. Prosím, Davide. Dnes... Ne dnes, ne dnes. - Dnes... - Dnes ne. Dnes ve fotbale opět vykopli... - Bože. - Funguje to. Funguje to. Někteří jsou vůči tomu velmi odolní. Jsi BBC verze Medúzy, že jo?

Musím ty lidi zastavit, musí být zastaveni. - Říkal jsi, že se to stupňuje. - Přesně. Dobře, ukaž nejdříve menší rozčilenost. - Viděl jsi to? - Skoro to nebylo vidět. - Přesně. - To byl nervózní škub. - Ne, nebyl. - Dobře, střední. - To je dobrý, to se mi líbí. - Dobře, a teď největší. Když předkloním hlavu, tak je to vážný, skutečně je.

Když skutečně nemáš zájem, zdvihneš obě obočí? Ne. - Tím se to pokazí, že jo? - Na to používám jiný trik. Je tím fascinován. Tak to je zajímavý. Vždy je tu technika "obrať se k nim zády," kterou jsem taky musel použít, ale Robert Peston stejně pokračuje. Ale neotočil ses.

Otočil. Robe, ty teď budeš Robert Peston. Takže říkáš: "Kvantitativní uvolňování." Kvantitativní uvolňování – bude fungovat? Těžko říct, Huwe. Nebudeme to vědět do úterý, kdy nám kancléř podá své hlášení. Tvrdí se, že hlášení bude obsahovat spoustu materiálů, ale dokud nebude oficiální, nemůžeme si být jistí. A nezapomeňte, že je tu vždy šance pro stínového kancléře, aby předložil svůj návrh.

Musíme počkat do středy. Ptáte se: "Proč do středy?" Středa je den, kdy bude hlášení prezentováno. Náš obchodní redaktor Rob Brydon, děkuji vám velice. Děkuji mnohokrát. Co si myslíte? Je to pravda? Lež, lež, lež. Myslíš lež? Je moc milý.

Skutečně je. Je jak velký, starý, mazlivý velšský medvěd. Starý? Myslím starý v tom nejhezčím smyslu, ne že by byl starý doopravdy. Lže. - Myslíš, že lže? - Proč lže, Bradley? Protože může. Ne, chci vědět, proč si myslíš, že tohle byla lež. V televizi je velmi samotářský.

Vidím Huwa ve svém obýváku, jak si hledí svého. Na mě se nikdy škaredě nepodíval. Takže pravda, nebo lež? Lež. Dobře, můj tým říká lež. Říkáte lež. Huwe, byla to pravda, nebo lež? Měli byste vědět, že jsem naprogramován BBC říkat pravdu. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

01:02 - myslím, že lepší by bylo přeložit jako "Nevěděl jsem, že musím jet podle Stanislavského", či alespoň "podle Metody". Použitím "zásad" se Leeho vtip může pro mnohé stát neviditelným ;)

11

Odpovědět

Rob je prostě skvělej!

60

Odpovědět

ty dva uprostřed to táhnou

101

Odpovědět

Proto jsou kapitáni. Což ostatně česká verze moc nepochopila...

470

Odpovědět

Matt Damon starší.

02

Odpovědět

Och totok... :)

20