Zašla Sarah Millican hodně daleko kvůli vzorku pro veterináře?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:2 469
Co všechno udělala (nebo neudělala) Sarah Millican pro to, aby na veterinu doručila jeden vzorek? Se Sarah a Leem je v týmu ještě Yung Filly. V Davidově týmu jsou Gyles Brandreth a Lou Sanders    

Přepis titulků

Nedávno jsem zašla hodně daleko kvůli vzorku pro veterináře. Davidův tým. Vzorku čeho? Vzorku výkalů. Svých, nebo zvířecích? Já nejsem zvíře. To bych šla k doktorovi. Ale dneska je mnohem snazší dostat se k veterináři než k doktorovi.

V případě nouze bych šel za veterinářem. A z mé zkušenosti… Veterináři mívají své pacienti rádi. Doktoři ne vždycky. Díky za tip, příště budu vědět. - O jaké zvíře šlo? - O mého psa. - Proč jsi jim musela poslat… - Pejskovi nebylo dobře. Proč jsi k veterináři nepřivedla rovnou psa? Volala jsi tam?

Proč po tobě chtěli vzorky? Zaprvé, vyber si otázku. Položil jsi tři. Proč jsi tam vzala vzorek, ne psa? Protože ty výkaly potřebovali poslat na testy. A to se dělá snáze, když jsou mimo psa, ne v něm. Říkala jsi, že jsi musela zajít hodně daleko. Co tím myslíš? Protože to bylo během lockdownu, nemohli jsme se k veterináři objednat. Takže jsme tam ten vzorek…

museli zanést. A oni mi řekni, ať použiju nějakou dózu z domova. Takovou dózu není snadné naplnit. Měla jsem sesbírat vzorky za tři dny. - Aha! - Jo. Kde jsi to skladovala? - V lednici. - Ale ne! Víte, jak těžké je najít dózu, ke které sedí víčko? Jediná taková dóza, kterou jsme měli, byla popsaná svým předchozím majitelem.

Bylo na ní napsáno: „Kuřecí nákyp pro Sarah.“ Protože byl lockdown a my tam nechtěli chodit za provozu, tak jsme se rozhodli vzít to tam v noci. Ale neuvědomili jsme si, že tam bude obrovský plot a zamčená branka. Takže jsme ten vzorek museli hodit přes plot. Bohužel to dopadlo na zahradu sousedky, která se jmenovala Sarah.

A došlo tedy k nešťastnému nedorozumění. - Tak co? Ty myslíš, že je to absurdní? - Zcela absurdní. Od začátku do konce. Tohohle člověka mám moc rád, takže si to myslím nerad… - Nemyslíš, že by se takhle chovala? - Vím, že by se tak nechovala. - Lou? - Nechci se dívat na milou Sarah a říkat, že je lhářka, ale udělám to. Když někdo skladuje výkaly v lednici, můžeš říct cokoliv. To je fakt.

Myslíme si, že je to lež. Je to moc přitažené za vlasy. Jednomyslně jste se shodli. Sarah, je to pravda, nebo lež? Je to… pravda! Je to tak. Sarah zašla hodně daleko kvůli vzorku pro veterináře. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář