Most, který se ze zákona musí houpatTom Scott

V Corku na jihu Irska si Tom prohlédne téměř 100 let starý most, který byl nedávno renovovaný. Ukázalo se, že odstranit během oprav výraznou pružnost konstrukce by bylo nelegální. A tak se mohou děti i dospělí nadále uprostřed mostu do sytosti houpat.

Skeče asdf movie 15

Nová dávka blbin z oblíbeného kanálu. Za tip díky uživateli Rohlajz. Poznámka: Tento týden místo nového dílu Epic NPC Mana zařazujeme skeče asdf, protože na kanále Viva La Dirt League aktuálně nejsou vydané žádné nové díly.

Létat přímo nad sochou Svobody je kupodivu legálníTom Scott

Vzdušný prostor si státy obvykle velmi pečlivě hlídají a obzvlášť v New Yorku, kde jsou blízko u sebe čtyři rušná mezinárodní letiště, může být na obloze velmi plno. A přesto přímo v centru existuje zóna, do které může vletět prakticky každý, pokud se drži základních pravidel. A přesně tam se Tom se zkušeným pilotem vydal.

Jak se testují stavební technologie na největším vibračním stole světaTom Scott

Když chcete stavět budovy, které odolají zemětřesení, je dobré technologii vyzkoušet i v reálném světě, ne jen v simulaci. A přesně za tím účelem vznikl na univerzitě v San Diegu největší vibrační stůl světa. Tom a místní výzkumník Koorosh Lotfizadeh vám v tomto videu ukážou zákulisí přístroje, který dokáže rozhýbat až 2 000 tun materiálu.

Soudce Romesh – Veganská pečeně, nebo indické kari?

Soudce Romesh (Judge Romesh) je britská komediální show inspirovaná televizními pořady typu Soudkyně Barbary. Na přání diváka vám přinášíme ukázku z jedné epizody, ve které musí Romesh Ranganathan vyřešit spor mezi vlastní manželkou a matkou. Romesh je totiž od roku 2013 vegan a každá z žen k tomu přistupuje trochu jinak…

Fronta 2Epic NPC Man

Když na nějaký úkol potřebujete zabít stejnou postavu jako dalších 50 lidí – a ta postava se objevuje jednou za několik minut – tak je to dost opruz.

Letěl jsem s hejnem hus a vy můžete takyTom Scott

Snahy o navrácení dříve divokých druhů do volné přírody mohou mít nejrůznější podoby. Francouz Christian Moullec například s pomocí ultralehkého letadla učí každý rok novou generaci hus malých bezpečné migrační trasy. Aby na své projekty vybral peníze, nabízí jedinečný zážitek letu uprostřed hejna hus turistům z celého světa.

#7 Oblouky12 principů animace

Další video ze série o principech animace. Všimli jste si, co pohyby živých bytostí odlišuje od pohybů robotů? Mechanicky dokonalé pohyby nahrazujeme kruhovitými pohyby následujícími trajektorii oblouku.