Fronta 2Epic NPC Man

Když na nějaký úkol potřebujete zabít stejnou postavu jako dalších 50 lidí – a ta postava se objevuje jednou za několik minut – tak je to dost opruz.

Dennis

Dánský film Dennis o tichém kulturistovi a jeho vztahu k matce a okolnímu světu. V hlavní roli Kim Kold. Režie Mads Matthiesen. OHODNOŤTE FILM NA CSFD

Letěl jsem s hejnem hus a vy můžete takyTom Scott

Snahy o navrácení dříve divokých druhů do volné přírody mohou mít nejrůznější podoby. Francouz Christian Moullec například s pomocí ultralehkého letadla učí každý rok novou generaci hus malých bezpečné migrační trasy. Aby na své projekty vybral peníze, nabízí jedinečný zážitek letu uprostřed hejna hus turistům z celého světa.

#7 Oblouky12 principů animace

Další video ze série o principech animace. Všimli jste si, co pohyby živých bytostí odlišuje od pohybů robotů? Mechanicky dokonalé pohyby nahrazujeme kruhovitými pohyby následujícími trajektorii oblouku.

Do téhle jeskyně nesmíte, ale existuje kopieTom Scott

Jeskyně Lascaux ve Francii je proslulá prehistorickými malbami na svých stěnách. Bohužel je turistický ruch téměř zničil. Francouzské úřady se z toho poučily, a když byla v 90. letech objevena jeskyně Chauvet a nádherné prastaré umění v ní, nezpřístupnily ji veřejnosti. Místo toho ji vědci pečlivě změřili a vytvořili velmi věrnou kopii.

Požádejte Alexe neodolatelným způsobem o rukuTaskmaster

Všichni víme, že je Alex neodolatelný. Jak ho ale neodolatelně požádat o ruku? Pokusí se o to Guz Khan, Desiree Burch, Alan Davies, Victoria Coren Mitchell a Morgana Robinson. Poznámky: Manžel Victorie je britský komik David Mitchell. Morgana v originále nemluví o tom, že není pijavice, ale že od ní Alex nechytí „crabs“ – což můžou být krabi i filcky :).

Big Zuu a rap o výhodách spoření na důchodWould I Lie to You?

Kombinace rapu a důchodů zní dost divně. Co myslíte, je to smyšlená historka, nebo naprostá pravda? V Leeho týmu jsou Big Zuu a Bridget Christie. V Davidově týmu pak Jack Carroll a Gabby Logan. Poznámka: Pokud vás zajímá, co to je vana s dvířky, tedy jaký typ reklamy se podle Roba zobrazuje Davidovi, klikněte zde.